20.04.2017
26. un 27.aprīlī, jau 38. reizi izskanēs Cimzes mūzikas dienas

26. un 27. aprīlī jau 38. reizi izskanēs Cimzes mūzikas dienas, kurās divas dienas mūzika mainīsies ar teorētisko zināšanu uzkrāšanu.

 

Vēlamies izveidot tradīciju - vienu reizi gadā kopā saaicināt Vidzemes mūzikas skolu skolotājus uz viņus interesējošu semināru, kā arī iespēju dienas gaitā satikt kolēģus un apmainīties ar iespaidiem. 26.aprīlī no plkst. 10:00-17:00 notiks seminārs, kura tēma ir “Jaunāko pusaudžu mūzikas mācību motivācijas veicināšana. Psihosociālo faktoru loma skolotāja pašvērtējumā”. Uz šo semināru pagaidām pieteikušies 60 klausītāji. Semināra noslēgumā paredzēts J.Cimzes Valkas Mūzikas skolas labāko audzēkņu koncerts.

 

Ceturtdien, 27. aprīlī notiks “Starptautiskais atklātais instrumentālo duetu festivāls” savu prasmi divās vecuma grupās rādīs 30 Igaunijas un Latvijas dueti. Festivāla sākums pl.12.00, kad savu sniegumu demonstrēs Jaunākās grupas 9 dueti, starp tiem 4 no Pērnavas, Tartu un Johvi Igaunijā, bet Festivāla turpinājums, kurā spēlēs Vecākā grupa, sāksies pl.14.00, uzstāsies 21 duets, no tiem 9 no Igaunijas. Paredzētas Festivāla laureātu balvas, kuras piešķirs kompetenta žūrija. Festivāla noslēgumā uzstāsies vokālais ansamblis Tatjanas Tīrumas vadībā un mūzikas skolas audzēkņi.

 

Starptautiskais atklātais instrumentālo duetu festivāla NOLIKUMS

 

 

Informāciju sagatavoja:

J.Cimzes Valkas mūzikas skolas direktore,

Līga Veinberga

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.