03.07.2018
Terapijas grupa "Es: manas attiecības un mana mamma"

Ja attiecības ar bērniem, vīru vai sievu, tuviniekiem, darba kolēģiem vai citiem cilvēkiem Jūsu dzīvē nav pārāk labas vai ir sliktas, un redzat, ka attiecību scenāriji atkārtojas, Jūs bieži vien pat nenojaušat, cik ārkārtīgi lielu lomu tajā spēlē no bērnības nākušie mammas uzstādījumi, programmas un "iepotētie" uzvedības modeļi. Ja izpētīsiet savus uzvedības modeļus, tad varēsiet atklāt priekš sevis daudz ko jaunu: gan noderīgu, gan traucējošu, gan kaitīgu. Svarīgi saprast - kā un kāpēc Jūsu šī brīža jūtas un emocijas, ietekmē visu Jūsu dzīvi, Jūsu attiecības un Jūsu domas.

Tikai pēc tam, kad esat sevī atpazinuši uzvedības musturus, pēc kuriem dzīvojat un veidojat savas attiecības, varat vai nu pieņemt, vai nepieņemt vecāku mantojumu, bet jebkurā gadījumā, Jums beidzot parādās izvēles iespējas, kā turpināt savas dzīves ceļu un nepieļaut kļūdas, pret saviem bērniem un mazbērniem, kuras bija pieļāvuši Jūsu vecāki attiecībā pret, Jums. Ja Jūs neizpētīsiet pārņemtos uzvedības modeļus un musturus, Jūs pieļausiet visas tās pašas kļūdas un varbūt pat vēl vairāk, attiecībā pret saviem bērniem un mazbērniem.

Ja vēlies saprast savas attiecības un uzlabot tās, bet nezini ar ko sākt un kā to izdarīt, pievienojieties terapijas grupai, kas notiks drošā, draudzīgā un konfidenciālā vidē.

Terapijas grupa ir īpaši efektīva, lai saprastu un apzinātos savus uzvedības modeļus, un grupa ir efektīva, lai palīdzētu mācīties veidot attiecības un attīstīt jaunus veidus, kā attiekties pret sevi un cilvēkiem.

Grupa būs ne tikai par attiecībām ar māti, bet pirmkārt, par Jums! Kā Jūs jūtaties savā dzīvē, kā varat mainīties paši un kā varat izmainīt savu attieksmi pret sevi un savu dzīvi, kas notiek šodien.

Vecāki Jūs kritizēja, nesaprata, nosodīja, izteica pārmetumus, vecāki bija vienaldzīgi pret Jums, neatbalstīja un nenovērtēja, citreiz viņi bija pārlieku prasīgi un kategoriski, varbūt pazemoja, vai varbūt piedzīvojāt emocionālu, vai fizisku vardarbību, tad ļoti iespējams, Jūsos ir palikuši aizvainojumi, neapzinātas dusmas vai pretenzijas pret vecākiem.

Grupā būs iespēja izdarīt to, ko nav pa spēkam izdarīt vienam pašam. Grupa palielina mūsu spēkus desmitkārtīgi, tāpēc daudzus jautājumus nav iespējams atstrādāt un atrisināt vienam pašam domās un sarunās ar sevi, bet nepieciešams speciālists - psihoterapeits, psihologs un terapijas grupa, jo terapijas grupā, pat salīdzinot ar individuālo terapiju, pārmaiņas notiek daudz ātrāk un efektīvāk.

✓ KO IEGŪSI NO GRUPAS:

✱ Spēsi labāk izprast savas patiesās jūtas, vēlmes, vajadzības un apzināsies savus resursus,

✱ Apzināsies savas jūtas un emocijas, iemācīsies tās izmantot savā dzīvē,

✱ Iemācīsies dzīvot apzināti, jūtot sevi, apzinoties savas vajadzības, nevis instinktīvi - atbilstoši bērnības programmām, traumām un iemācītiem uzvedības stereotipiskiem modeļiem,

✱ Sapratīsi, kas Tev jāmaina attiecībās vai attieksmē pret sevi un citiem,

✱ Atraisīsi savu radošo un emocionālo potenciālu,

✱ Uzdrošināsies īstenot savus sapņus un ieceres,

✱ Iegūsi lielāku personības līdzsvaru un dzīves harmoniju,

✱ Saņemsi morālu atbalstu un iedrošinājumu,

✱ Satiksi jaunus un interesantus cilvēkus.

 

Grupas dalībnieki kopīgi veido drošu vidi, kurā var uzticēties, runāt atklāti un godīgi un atklāties tik, cik katrs grupas dalībnieks, attiecīgā brīdī, vēlas un jūtas droši.

 

Grupa strādās pēc "šeit un tagad" principa, kas nozīmē, ka strādāsim ar jebkurām grupas dalībniekiem aktuālām tēmām, tai skaitā, attiecībām ar sevi, māti, bērniem, mazbērniem, darbu, partneriem, ģimeni, draugiem u.c., konfliktu situācijas, intimitāte, u.c.

✱ Terapijas grupa tiksies vienu reizi mēnesī, sestdienās, plkst. 10.00 - 17.00 ar pusdienu pārtraukumu (apm. plkst. 13.00 - 14.00), un ar kafijas/tējas pauzēm, kopā 10 tikšanās.

✱ Vietu skaits grupā ierobežots: līdz 12 dalībniekiem.

✱ Grupas sākums: sestdien, 29.09.2018 Valmierā (pārējie grupas tikšanās datumi tiks precizēti saskaņojot datumus ar visiem grupas dalībniekiem, pirmajā nodarbībā).

✱ Grupas formāts: Pēc darbības formas grupa būs slēgta tipa, tas nozīmē, ka pēc grupas nokomplektēšanas jauni dalībnieki grupas darbības laikā netiks pieņemti.

✱ Grupa norises vieta: mājīgās telpās Valmieras centrā

✱ Maksa pa vienu nodarbību: € 25,-.

 

✓ REĢISTRĀCIJA GRUPAI: grupas dalībnieks skaitās reģistrējies grupai, ja ir:

 

✱ pieteicis dalību grupā, rakstot e-pastu: grupas[uz]apzinatiba[punkts]com

✱ apmaksājis reģistrācijas maksu € 50,- (kas ir maksa par pirmajām 2 nodarbībām)

 

 GRUPU VADĪS Kaspars Bērziņš - psihoterapijas prakses vadītājs, geštalta terapijas praktiķis, supervīzors, smilšu spēļu terapeits, pēc pamatizglītības – teologs, ar vairāk kā, 20 gadu darba pieredzi psiholoģijā, konsultēšanā, grupu terapijā un garīgā vadībā.

Kā pasniedzējs, regulāri vada dažādus publisko lekciju kursus par psiholoģiskām tēmām, apzinātas dzīves praktizēšanu, un kursus par tēmām – "Mātes loma bērna dzīvē“, "Darbs ar psiholoģiskām traumām", "Toksiskās jūtas - Kauns, vaina; autoagresija“, "Viss par manu māti", "Attieksme, kas maina attieksmi", "Kur apslēpta laime un mīlestība", "Kauna un vainas sajūta - Bērnības mantojums", "Attiecības ar māti - Ceļi un strupceļi" un citas.

Pateicoties ilggadīgai pieredzei psiholoģijā, psihoterapijā, konsultēšanā, garīgā vadībā un koučingā vada pašizziņas, terapijas un psiholoģiskā atbalsta grupas. Grupu darbā palīdz apgūtie dažādie praktiski psiholoģiskās palīdzības instrumenti, tai skaitā apzinātības un stresa vadīšanas metodes, emocionālās inteliģences, vizualizācijas un mērķu formulēšanas paņēmieni.

Vairāk, kā 20 gadus vada un organizē dažādas pašattīstības, pašizpētes, terapijas un psiholoģiskā atbalsta grupas, autors dažādiem integrāliem psiholoģiskās izaugsmes treniņiem un apmācību kursiem, kurus regulāri arī vada.

Kaspara Bērziņa prakses mājas lapa: www.facebook.com/ psihoterapijasprakse

Papildus informācija par grupas norisi:

29355788 vai grupas[uz]apzinatiba[punkts]com

Grupas darbā tiks izmantotas Geštalta psihoterapijas, ģimenes psihoterapijas un eksistenciālās psihoterapijas metodes un pieejas.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.