04.09.2017
4.oktobrī Valkā, Lugažu laukumā piestās Bērnu veselības autobuss

Iestājoties rudenim, turpinām tradīcijas – 2017.gada 4.oktobrī Valkā, Lugažu laukumā, pretī Kultūras namam atkal piestās Bērnu veselības autobuss. Šajā reizē Valkas novada bērniem būs iespēja doties uz konsultāciju pie Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) speciālistiem – dermatologa un otolaringologa (LOR).

 

Vizīte pie speciālistiem ir bez maksas, tikai ar iepriekšēju pierakstu. Pierakstu rindā veido Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatore Linda Zariņa, tālrunis: 28644365. Tā kā vietu skaits rindā ir ierobežots, aicinām pieteikšanos neatstāt uz pēdējo brīdi. Šī ir lieliska iespēja apmeklēt speciālistus Valkā, nebraucot uz Rīgu.

 

Ierodoties uz vizīti, līdzi jāņem bērna dzimšanas apliecība vai kāds cits personu apliecinošs dokuments. Tāpat vēlams līdzi ņemt informāciju par bērna veselības stāvokli (izrakstus, izmeklējumu rezultātus u.tml.), lai BKUS speciālisti varētu veikt savu darbu ātrāk, labāk un rezultatīvāk.

 

Pēc ārstu apmeklējuma vecāki aicināti doties ar bērnu veselības autobusā iegūto izrakstu pie saviem ģimenes ārstiem, lai ģimenes ārsti būtu informēti par tālāko nepieciešamo ārstēšanu.

 

Plašāka informācija par  Bērnu veselības autobusa programmas īstenotājiem “RMHC Latvija” pieejama mājas lapā: http://rmhc-latvia.lv.

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatore

Linda Zariņa

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.