19.12.2016
Florbola klubs VALKA gūst uzvaru

Piektdien, 16. decembrī, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē risinājās 24. Latvijas čempionāts florbolā 2.līgā starp komandām  FK "Valka" un "Impar/Limbaži". Šī bija otrā apļa pirmā spēle. Pirmajā aplī izbraukumā komandai nācās atzīt limbažnieku pārākumu ar rezultātu 5-8.

Spēle iesākās mierīgi. Abas komandas aktīvi meklēja iespējas gūt vārtus līdz 8. minūtē Roberts Līviņš no Aivara Kristiāna Ruļļa piespēles atklāja spēles rezultātu. Divas minūtes vēlāk valcēnieši realizēja skaitlisko vairākumu, kad no Klāva Boša piespēles vārtus guva Artis Kazaks. Spēle bija uzņēmusi apgriezienus. Uz laukuma sākās asumi un vienā tādā epizodē Roberts Līviņš nopelnīja 2+10 min noraidījumu. 17.minūtē viesi gūva vārtus, taču prieki bija īsi, pēc 7 sekundēm Aivars Kristiāns R. no Vladislava Kunceviča piespēles atjauno divu vārtu pārsvaru. Pirmais periods tā ar noslēdzas 3-1 FK "Valka" labā.

Arī otro periodu apņēmīgāk uzsāk mājnieki un 25.minūtē Jānis Bērtiņš no Klāva Kārkliņa ceturo reizi sarūgtināja limbažniekus. Vēl pēc nepilnas minūtes tik gūti piektie vārti. Šoreiz bumbiņu viesu vārtos raidĪJA Aivars Kristiāns R. no Klāva Boša piespēles. Tālāk spēle ritēja mierīgi līdz perioda izskaņā limbažnieki guva savus otros vārtus. Periods noslēdzās ar  5:2 mājinieku labā.

Trešo periodu "Impar/ Limbaži" sāka ļoti agresīvi un 28 sekundē jau guva vārtus, bet pēc divām minūtēm Jānis Bētiņš no Linarda Ščegoļeva piespēles atjaunoja trīs vārtu pārsvaru. Tālāk spēles grožus pārņēma viesu komanda un guva divus bezatbildes vārtus. Rezultāts 6-5 par labu Valkai. 54. minūtē Linards Ščegoļevs lika tribīnēm uzgavilēt, gūstot septītos vārtus Valkas labā. Turpinājumā viesi dažādi centās apspēlēt valcēniešus, bet tas nedeva rezultātu. Fantastisks vārtos bija Jurģis Gartmanis, kurŗš spēles laikā atvairīja 31 no 36 pretinieku metieniem. Pēc spēles beigu signāla uz tablo rezultāts "7-5" FK "Valka" labā. Līdz ar to valcēnieši limbažniekiem sagādāja pirmo zaudējumu šajā sezonā.

Jāatzīmē, ka šajā spēlē bija jūtams fantastisks fanu atbalsts (143). Tas pierāda, ka florbols Valkā ir viens no populārākiem komandu sporta veidiem.

FK Valka - Impar/Limbaži  7-5 ( 3-1, 2-1, 2-3 )