17.03.2016
Pieslēdzies online sacensībām un turi īkšķus par mūsējiem!

Par to, ka mūsējie ir labākie bobslejā 4-niekos un skeletonā, zinām un no sirds lepojamies mēs visi.


Taču pirms pāris gadiem ir radies vēl viens jauns bobsleja paveids - MONOBOBS -, kas ļauj šo te ārkārtīgi ātro un bīstamo sporta veidu baudīt arī cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
Šie cilvēki ir tieši tādi paši cilvēki kā mēs. Tikai no apkārtējiem viņi izceļas ar savu milzīgo apņēmību un drosmi.


Vārds "drosme" šeit ir īstajā vietā, jo lai sēstos vismaz 160 kg smagā ar tērauda dzelžiem piebāztā oglekļšķiedras burbulī un trauktos ar to lejup pa šauru ledus trasi, kurā ātrums bieži vien pārsniedz 120 km/h, lai izturētu spiedienu, kas 4 vai vairāk reizes pārsniedz mūsu ikdienā pierasto atmosfēras spiedienu, lai pre...cīzi tajā sekundes simtdaļā pagrieztu stūres iekārtu uz pareizo pusi tieši par tik milimetriem un ne vairāk, nepietiek ar vēlmi un uzdrošināšanos vien.

Šogad, pasaules 1. Parabobsleja čempionātā, mūsu Valsts karoga krāsas pārstāvēs veseli 2 sportisti - Alvils Brants un Arturs Klots. Šie vīri ar cienījamiem rezultātiem mūsu Valsti šogad pārstāvējuši vairākos Pasaules kausa posmos un izcīnījuši arī godalgotas vietas (http://ziemellatvija.diena.lv/laikraksta-arhivs/pasaules-kausa-izcinas-posma-valcenietim-sudrabs-112612http://www.bobslejs.lv/bobslejs/alvils-brants-otrais-pk-posma-parabobsleja).

 

Pēc oficiālajiem treniņu rezultātiem spriežot, pastāv reālas iespējas, ka mūsējie cīnīsies par godalgotām vietām arī šajā pasaules čempionātā Pārksitijas trasē.

Un, lūk, ir pienācis brīdis, kad varam izrādīt atbalstu šiem vīriem un tam, ko viņi dara. Atbalsts ne vien palīdzēs viņiem ceļā uz labiem rezultātiem, bet arī apmeklētāju un skatījumu daudzums būs viens no noteicošajiem faktoriem, lai organizatori šo sporta veidu iekļautu 2022.gada Paralimpiskajās spēlēs!

 

Tāpēc lūdzu, jau šajās brīvdienās, 18. un 19. martā, pieslēdzies online sacensībām un turi īkšķus par mūsējiem!

Sacensību tiešraide adresē:
http://www.ustream.tv/channel/VcP24ht2HsV

Sacensības norit 2 dienas, katrā pa 2 braucieniem. Uzvarētāju noteiks 4 braucienu kopsummā.
Sākums 18.03. 17:00 pēc MST (pēc LV laika 01:00 19.03 )
Sākums 19.03. 17:00 pēc MST (pēc LV laika 01:00 20.03 )


Lai veikmse un izdošanās mūsējiem!

 

Trenere Vita Kotane

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.