09.02.2016
Piestās Bērnu veselības autobuss

11.martā Valkā, Lugažu laukumā  atkal piestās  Bērnu veselības autobuss.

 

2016.gada 11.martā Valkā, Lugažu laukumā, pretī kultūras namam  piestās  Bērnu veselības autobuss. Valkas novada bērniem šajā dienā būs pieejami divi  Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS) speciālisti -  alergologs un otolaringologs (LOR).

 

Vizīte pie speciālistiem ir bez maksas, ar iepriekšēju pierakstu. Pierakstu rindā veido Valkas novada domes Sabiedrības veselības organizatore Edīte Balode, tālr. 28 644 365. Edīte Balode aicina pierakstīšanos neatlikt uz pēdējo brīdi, jo  vietu skaits rindā ir ierobežots (viens speciālists var pieņemt apmēram 20 bērnus).

 

Lai gan vizīte pie speciālista ir bez ģimenes ārsta nosūtījuma, ieguvēji būs bērni, ja vecāki speciālistam varēs pastāstīt ko vairāk par bērniņa veselības stāvokli, par līdz šim veiktajiem izmeklējumiem un speciālistu apmeklējumiem.  Šī informācija palīdzēs  BKUS speciālistiem veikt savu darbu ātrāk un labāk.

 

Lai nodrošināti sekmīgu bērnu veselības aprūpi arī turpmāk,  Edīte Balode aicina vecākus pēc vizītes pie speciālista informēt savu bērnu ģimenes ārstus par vizītes rezultātiem.  Tieši vietējie ģimenes ārsti ir tie, kuri paliks ar pacientu un vadīs tālāk viņa atveseļošanās procesu.

 

Plašāka informācija par  Bērnu veselības autobusa programmas īstenotājiem “RMHC Latvija” pieejama mājas lapā: http://rmhc-latvia.lv

 

Informāciju sagatavoja Valkas novada domes sabiedrības veselības organizatore Edīte Balode

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.