19.01.2016
Sniega diena Valkā saliedē ģimenes un rada pozitīvas emocijas!

Pasaules Sniega dienas pasākumos, ko Latvijā organizē Latvijas Slēpošanas savienība sadarbībā ar pašvaldībām, Valkas novads piedalījās jau otro gadu.

 

Šogad Valkas brīvdabas estrādē sniega bija pietiekoši, lai no sirds varētu veikt dažādas aktivitātes sniegā.

 

Pasaules Sniega dienā Valkā kopumā piedalījās 117 dalībnieki, kuri bija reģistrējušies, bet netrūka arī līdzjutēju – skatītāju. Jaunākajam dalībniekam bija divi gadi, savukārt vecākajam – 66 gadi. Veidojot pasākumu, organizatori aktivitātes pielāgoja, lai tās var veikt dažādu vecumu aktīvā dzīvesveida piekritēju.

 

Tālākie Sniega dienas dalībnieki bija atbraukuši no Jūrmalas, kuri, ciemojoties Valkā, mājaslapā ieraudzījuši, ka šo dienu var pierobežā pavadīt aktīvi un izmantoja iespēju.

 

Vēl Sniega dienas aktivitātēs piedalījās lieli un mazi no Kārķu un Ērģemes pagastiem, kā arī no kaimiņpilsētas Valgas.

 

Katrs dalībnieks par dalību Sniega dienā saņēma piemiņas veltes no Latvijas Slēpošanas savienības. Valkas novada dome bija sarūpējusi siltu tēju un saldumus. Valkas Jauniešu dome palīdzēja nodrošināt atrakcijas sniegā.

 

Kopumā tika saņemtas tikai pozitīvas atsauksmes, kas dod iedvesmu rīkot šos svētkus arī nākošajā gadā!

 

Vēl Sniega dienas aktivitātes Valkas novadā 15. janvārī notika pie Ērģemes pamatskolas!

 

Valkas pilsētā joprojām ir iespēja baudīt ziemas priekus. Oficiālā slidotava atvērta pie Valkas ģimnāzijas (Pludmales volejbola centrā), kā arī var slidot uz dīķa Mikrorajonā, kur iekārtoti 3 laukumi.

 

Valkas brīvdabas estrādē ir iespēja slēpot ar distanču slēpēm, ko brīvdienās izmantoja ļoti daudzi valcēnieši un arī Valgas iedzīvotāji. Slēpot var arī Valkas pagasta “Sedaskalnos”.

 

Uz tikšanos!

 

Foto: Aira Vērse 

Foto šeit

Informāciju sagatavoja: Kristīne Karole, Valkas novada domes Sporta un jaunatnes lietu daļas vadītāja.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.