23.09.2016
Starptautiskais projekts - mūzikls ""Čigānu princese" Valkā

 

No š.g. 3.novembra līdz 2017.g. 9.aprīlim - Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā norisināsies starptautiskā projekta – mūzikla “Čigānu Princese” ( Gipsy Princess Show ) viesizrādes, kurās piedalīsies 11 mākslinieki no dažādām valstīm. Šo mākslinieku vidū būs tautā iemīļoti daudzu TV šovu uzvarētāji. Čigānu vijoles virtuozs Kaspars Pudniks un šarmantā spāņu dziedātāja Anna Dribas, kā arī dejotāji no Krievijas un Latvijas, kuri slavenā čigānu teātra “Romen” sastavā koncertējuši jau visā pasaulē. Šo mūziklu, kuram nav analoga visā Eiropā, izveidojis populārais mūzikas producents Viktoras Prapras, kurš 2015.gada ziemā jau iepazīstināja mūs ar vienu no saviem projektiem – mūziklu “Čigānu Barons” (Gipsy Baron) , kurš aizritēja ar lieliem panākumiem skatītāju pārpildītās zālēs visā Latvijā.

 

Mūziklu spilgtinās arī čigānu dejas zvaigznes no Polijas un ģitāras virtuozs Artur Sabilo no Lietuvas. Šajā projektā būs iespēja vērot krāšņākos gaismu specefektus, īpašas dekorācijas un 50 dažādu tērpu komplektus, kurus mākslinieki ved sev līdzi.

 

Šī satriecošā šovprogramma ar pasaules mūzikas hītiem čigānu, krievu, spāņu, indiešu un latviešu valodā iestudēta mūsdienīgā stilā, vienaldzīgos neatstāj nekur pasaulē.

 

2015-2016.gada vasarā, piedaloties starptautiskos mūzikas festivālos, kuri norisinājās Slovākijā, Polijā, Norvēģijā un Zviedrijā šī programma ieguva godalgotas vietas, festivālu organizatoru atzinību un iekaroja skatītāju sirdis visā Eiropā.

 

 Biļešu cena : 8-; 10-; 12- eiro.

Informācija un biļešu tirdzniecība – www.bilesuparadize.lv un Valkas pilsētas kultūras nama kasē.

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.