06.04.2016
Valkā izrādīs muzikālu detektīvu "Lielais noslēpums"

Valkas pilsētas kultūras namā 23.aprīlī plkst.14.00 uz jaunu muzikālu detektīvu ‘’Lielais noslēpums’’ aicina radošā apvienība "Teātris un Es’’.

 

Muzikālais detektīvs ir pilns negaidītu notikumu un noslēpumu. Izrādes saspringtais sižets neļaus gulēt ne mazajam, ne arī lielajam skatītājam. Šajā projektā apvienojuši spēkus, gan mums visiem zināmie „Anekdošu šova” aktieri – Jānis Reinis, Enriko Avots, Helēna Vasiļevska, Armands Ekštets  gan arī jaunie aktieri. Šīs lugas autors un režisors ir latviešiem iemīļotu TV seriālu, kā, piemēram : „Sirdsmīļā Monika”, „Vecpuiši”, „Lielās derības”, „Dakterīt ,palīgā” , režisors Armands Ekštets. Par ko tad ir šī izrāde? Kūtspakaļas ielā ŗegulāri pazūd saldumi. Tagad bez savas skaistās tortes paliek arī gailis. Šo noziegumu sāk izmeklēt detektīvs Ņauris. Tiek meklēts zaglis, liecinieki, bet izmeklēšanai nav nekādu rezultātu, līdz brīdim, kamēr ...

 

Lomās: Gailis – Jānis Reinis vai Edgars Varaņickis, Ņauris – Armands Ekštets, Vista – Helēna Vasiļevska vai Sibilla Biteniece, Zaķis – Enriko Avots  vai Estere Pumpure.

 

Labs un pozitīvs noskaņojums jums ir garantēts !

 

Izrādes ilgums – 1 stunda.

 

Ieeja - 3 eiro. Biļešu iepriekšpārdošana Valkas kultūras nama kasē.

 

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.