09.09.2016
Valkā koncertēs dziesminieks Viktors Kozilitins

Valkas pilsētas kultūras namā 21.oktobrī plkst. 19.00 Viktora Kozlitina (baritons,ģitāra) koncerts “ROMANCES UN DZIESMAS NO MUSLIMA MAGOMAJEVA REPERTUĀRA”

 

Koncerta sākumā dzirdēsiet skaistākās  romances no  Viktora Kozlitina pirmā solo albuma “KRIEVU ROMANCES”. Dziedātāja spēcīgā balss skanēs ģitāras pavadījumā. Ar savu atpazīstamību un kaisli īpaši izceļas publikai iemiļotās romances :“Очи черные “,«Гори,гори моя звезда», «Хризантемы» , «Ямщик, не гони лошадей».

 

Turpinājumā mākslinieks  izpildīs 12 dziesmas no leģendārā dziedātāja Muslima Magomaeva repertuāra pianistes Marinas Glagoļevas pavadījumā. Šīs dziesmas tiks iekļautas jaunajā solo albumā “ZILĀ BEZGALĪBA”.

 

Viktors Kozlitins stāsta:” Šoruden īstenojas mans lielais sapnis izveidot programmu ar neaizmirstamām Arno Babadžanjana  un Aleksandras Pahmutovas  melodijam ar Roberta Roždestvenska, Jevgenja Jevtušenko un Andreja Voznesenska dzeju. Koncertā dziedāšu mīļas, vēl no jaunības dienām dzirdētās  dziesmas:  «Благодарю тебя», «Свадьба» , «Верни мне музыку», «Не спеши», «Мелодия», «Нам не жить друг без друга» un arī citas ,vairākas no tām  speciāli rakstītas Muslimam Magomajevam.”

 

Koncertā līdzās dziesmām skanēs pazīstamas melodijas no kinofilmām Marinas Glagoļevas klavieru izpildījumā.

 

Koncerts ilgs 1 stundu 30 minūtes, bez starpbrīža.

 

Biļešu cena 5 eiro, pensionāriem 4 eiro.

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.