02.05.2016
Aerobikas diena Vijciema pamatskolā

 

Vijciema pamatskolā jau trešo gadu pēc kārtas notika aerobikas diena. Ideja pirms trim gadiem radās sporta skolotājai Alisei Matukai, kurai dejošana ir sirdslieta. Viņa arī bija tā, kas sagatavoja klašu kolektīvus priekšnesumiem. Katras klases priekšnesums bija kā stāsts.

 

Lai iedrošinātu bērnus, pasākumu atklāja Vijciema pamatskolas skolotāju un darbinieku komanda.

 

No kā jums tik skaistas acis un spēcīgs augums? 3./4.klase domāja, ka tas viss no tēta, un mēģināja to parādīt savā priekšnesumā.

 

Ziņās daudz tiek stāstīts par uzbrukumiem uz ielas. 6./7.klasei bija risinājums, kā rīkoties šādā situācijā.

 

Tā sagadījies, ka mūsu skolā ir daudz lielībnieku, kuri uzskata sevi par labākajiem. 1./2.klasē tādi ir veseli trīs, ko varēja vērot viņu priekšnesumā.

 

Vēl joprojām sabiedrībā ir daudz cilvēku, kuri ilgojas pēc astoņdesmito gadu disko. Mūsdienīgā versijā to demonstrēja 8./9.klase.

 

Ir mūsu sabiedrībā cilvēki, kurus apkārtējie mēdz saukt par dīvaiņiem. Piektā klase uzskatīja, ka tieši viņi prot dejot vislabāk.

 

Lieki piebilst, ka pasākumā piedalījās visi skolas skolēni un viņi to darīja ar aizrautību un prieku. Žūrija par labāko atzina 3./4.klases priekšnesumu, bet galvenais jau nav vieta, bet dejotprieks un pie svētku kliņģera tika visi.

 

Aīda Vītola

 

Aerobikas diena Vijciema pamastkolā
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.