13.09.2017
HK “Vijciems” triumfē VOC kausā

Vijciema hokeja komanda pēc daudzu gadu pārtraukuma ņēma dalību 2017. gada Vidzemes olimpiskā centra kausa izcīņā hokejā. Turnīrā piedalījās sešas komandas: Seda, Vilki, Cēsis, Pārgauja, Ledus vilki un Vijciems. Vispirms komandas aizvadīja apļa turnīru tiekoties katra ar katru. Pirmajā spēlē tika zaudēts pieredzējušai Sedas komandai. Turpmākajās spēlēs tika izcīnītas uzvaras un kvalificējāmies pusfinālam. Pusfinālā tikāmies ar Ledus vilku komandu, kuru uzvarējām ar 10:4 un iekļuvām finālā.

         

Finālā 7. septembrī tikāmies ar Sedas komandu, kura bija uzvarējusi visas iepriekšējās spēles un skaitījās favorīti. Spēles sākums Vijciema komandai neizdevās, kā cerēts un pirmo periodu zaudējām. Otrajā periodā puiši vairāk sāka uzbrukt un viss izdevās. Otro un trešo periodu uzvarējām, kas arī deva uzvaru visā spēlē ar rezultātu 7:2.

         

Esam ļoti priecīgi par izcīnīto kausu un ceram, ka šis panākums hokeja komandai nebūs pēdējais. Drīz sāksies arī Vidzemes atklātais čempionāts hokejā, kurā piedalīsies 16 komandas. Ceram labi startēt arī čempionātā, jo komanda ir iespēlējusies un puiši cīnās ar lielu atdevi.

         

Liels paldies mūsu līdzjutējiem par atbalstu tribīnēs!

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Vijciema sporta organizators

Juris Kalniņš

 

    

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.