10.04.2017
Vijciema pamatskola piedalīsies projektā "Dienasgrāmata 2017"

Valkas novada pašvaldības skolas ir uzrunātas Liepājas Universitātes Zinātnes un Inovāciju parka (LiepUZIP) projektā “Dienasgrāmata 2017”,  kura mērķis ir izgatavot katrai skolai individuāla dizaina un satura skolēnu dienasgrāmatas ar samazinātām izmaksām. Projekta laikā, katrai skolai darbojoties kopā ar skolēniem ir iespēja izveidot individuāla dizaina dienasgrāmatu.

 

Valkas novada pašvaldības skola (Vijciema pamatskola) ir piekritusi piedalīties projektā un aktīvi strādā pie savas skolas dienasgrāmatas vāka dizaina.

 

Skolēni šobrīd aktīvi strādā pie savas skolas dienasgrāmatas vāka izstrādes. Izstrādājot savu dizainu skolēni, vecāki un skolotāji tiks patīkami pārsteigti 1.septembrī saņemot jaunās dienasgrāmatas. Projekts norisinās jau trešo gadu un skolu atbalsts palielinās.

 

Projekts norisinās jau trešo gadu un atbalsts gan no skolām, gan uzņēmumiem pieaug, veicinot atbalstu skolām, skolēnu radošo domāšanu un iespēju pašiem veidot savas skolas tēlu,  un plašas publikācijas uzņēmumiem, kas atbalsta šo projektu savā novadā un Latvijā.

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.