11.11.2019
Vijciemiešiem hokejā kārtējā uzvara

Svētdien, 10. novembra pēcpusdienā Vidzemes olimpiskā centra ledus hallē Vidzemes čempionāta hokejā 1. līgas spēlē tikās hokeja komandas "Vijciems" un "Woltec".

To, ka viciemiešiem joki nav prātā, viņi pierādīja jau spēles 28. sekundē, kad pēc Vladislava Ņikiforova un Laura Danča piespēlēm, vārtus guva Klāvs Bošs. Neļaujot pretiniekiem agūties, pēc nedaudz vairāk kā 3 minūtēm, Vijciema hokejisti lika Woltec vārtsargam no saviem vārtem ripu ķeksēt ārā otro reizi, kad pēc vārtu gūšanas momenta, Ingara Čakārņa vārtu virzienā ridīto ripu, pēc vārtsarga atsitiena veiksmīgi vārtos raidīja Jānis Kalniņš. Tā arī noslēdzās 1.trešdaļa.

Arī otro periodu vijciemieši uzsāka veiksmīgi, kad pēc nospēlētas pusotras minūtes Vladislava Ņikiforova piespēlēto ripu veiksmīgi vārtos raidīja Klāvs Bošs.
Savu pirmo panākumu Woltec guva tikai otrās trešdaļas vidū. Tomēr dažas minūtes vēlāk, pēc Kristiāna Kalniņa un Aivja Krūkliņa piespēlēm, 3 vārtu pārsvaru atjaunoja Lauris Dancis. Woltec parādā nepalika un guva savus otros vārtus, panākot 2:4.

3. periods iesākās neveiksmīgs vijciemiešiem. Spraigā spēlē un savstarpējos asumos nopelnīto noraidījumu izmantoja Woltec un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam 3:4. Spraiga spēle un asumi turpinājās, pa gaisu lidoja ne tikai ripa un nūjas, bet arī tiesnešu svilpe! Spēles pēdējās divas minūtes aizritēja vijciemiešu labā, kad pēc Jura Mihailova un Kristiana Kalniņa piespēles, vārtus guva Lauris Dancis. Punktu spēlei pielika Vladislavs Ņikiforovs, kad realizēja Klāva Boša piespēli, panākot 6:3 HK "Vijciems" labā!

Līdz ar to HK "Vijciems" vēl vairāk nostiprinājās Vidzemes čempionāta pirmās līgas 1.vietā.

Vijciemieši 8 spēlēs ir iekrājuši 19 punktus un piedzīvojuši tikai 1 zaudējumu.