29.04.2019
Vijciemieši izcīna sudrabu Vidzemes atklātā čempionāta hokejā 1. līgā

2019.gada 27.aprīlī norisinājās Vidzemes atklātā čempionāta 1.līgas finālspēle, kurā spēkus mēroja HK "Vijciems" un HK "Woltec".

 

Dramatiskā Vidzemes atklātā čempionāta 1.līgas finālspēlē tikās HK "Vijciems" un spēcīgā HK "Woltec". Jau spēles sākums liecināja, ka nekādi joki nebūs. Abas komandas apmainījās ar vairākiem bīstamiem momentiem pie pretinieku vārtiem. Pirmie pie panākuma tika vijciemieši, kad pēc veiksmīgas Jāņa Kalniņa piespēles vārtus guva Ingars Čakārnis. Tomēr piecas minūtes vēlāk Woltec rezultātu izlīdzināja. Tālāk viss notika, kā amerikāņu trillerī! Vijciema komandai izdevās vēlreiz atgriezties vadībā, taču, neizprotamu iemeslu dēļ, vārti netika ieskaitīti. Nedaudz vēlāk, neveiksmīgas spēles epizodes rezultātā Woltec izvirzījās vadībā.

 

Visi spēlētāju centieni izlīdzināt rezultātu palika bez panākuma un spēle noslēdzās ar 2:1 komandas Woltec labā. HK "Vijciems" laukumā atdeva visus savus spēkus un par zaudējumu īpaši neskuma, jo šis ir līdz šim augstākais HK "Vijciems" sasniegums Vidzemes atklātajā čempionātā. Pēc spēles sekoja šampanieša malks no mazā kausa un prieks par paveikto.

 

Nenovērtējams ir Vijciema sporta speciālista un hokeja entuziasta Jura Kalniņa ieguldījums šī sasnieguma tapšanā. Liels paldies viņam par neatlaidību un ieguldīto darbu! Hokeja spēlē neiztikt bez līdzjutējiem. 1.līgas finālspēļu sērijā fanu atbalsts bija jūtams."Septiņi litri SARAUJ!" šo saukli labi zin visi Vidzemes olimpiskā centra hokeja spēļu skatītāji, kad uz laukuma ir vijciemieši! Visvairāk fanu, un visaktīvākais atbalsts bija tieši HK "Vijciems" hokejistiem.

 

Paldies arī komandas atbalstītājiem par ieguldījumu vijciemiešu panākumu kaldināšanā! Vasara paies atpūšoties un gatavojoties nākošajai sezonai!

 

Tiekamies uz ledus un tribīnēs!

 

Informāciju sagatavoja:

Valdis Šaicāns

Vijciema un Zvārtavas pagastu pārvalžu vadītājs

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.