25.10.2019
Vijciemiešu hokejisti turpina savu uzvaras gājienu

Vakar, 24.oktobra vakarā Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē norisinājās spraiga cīņa starp HK "Vijciems" un HK "Biko logi".

Pirmajā trešdaļā komandas ar vārtu guvumiem neizcēlās. Otrā perioda sākumā vijciemieši izvirzījās vadībā, kad pēc veiksmīga solo gājiena, vārtus guva Lauris Dancis. Pretinieki parādā nepalika un pēc pāris nospēlētām minūtēm, rezultāts uz tablo bija 1:1. Tā arī noslēdzās otrā trešdaļa.

Pēc pārtraukuma trešās trešdaļas septītajā minūtē, spēlējot mazākumā, pēc Laura Danča piespēles, vārtus guva Vladislavs Ņikiforovs. Jau pēc neilga brīža, spēlējot vairākumā atkal izcēlās Vladislavs, kurš pēc Laura piespēles guva otros vārtus šajā spēlē. Pie nākošo vārtu guvuma pēc Jāņa Kalniņa piespēles tika valcēnietis Armands Valtiņš.

Spēle noslēdzās ar rezultātu 4:1, kas ļāva vēl vairāk nostiprināties Vidzemes hokeja čempionāta 1.līgas 1.vietā!

Veiksmi vijciemiešiem arī turpmākajās spēlēs!