23.03.2015
Zvārtavā spēlē novusu

21. martā Zvārtavā norisinājās sacensības novusā. Uz sacensībām bija ieradušies 11 dalībnieki kopā ar saviem atbalstītājiem.

 

Pirms sacensību sākuma dalībnieki tika iepazīstināti ar spēles noteikumiem. Spēle norisinājās trīs apakšgrupās, uz trīs novusa galdiem. Spēles gaitu uzraudzīja divi tiesneši -  Edgars Stīpnieks un Mārtiņš Skudra. Atbildīgais par noteikumu ievērošanu un strīdīgu situāciju risināšanu bija galvenais tiesnesis Mārtiņš Lārmanis. Sekretāres darbu teicami veica Zanda Lārmane. No katras grupas tika izvirzīts labākais spēlētājs. Sacensībās aizvadītas daudz sīvas un pārsteigumu pilnas cīņas. Pats interesantākais visā turnīrā izvērtās trīs līderu aktīva cīņa par savām godalgām. Sacensību gala rezultāts nebija prognozējams, neiztika arī bez strīdus situācijām. Spēlētāju strīds operatīvi tika novērsts ar Latvijas Novusa Federācijas noteikumu palīdzību. Lai nerastos starpgadījumi, tika atrasta noteiktā noteikumu rindkopa, kas aprakstīja šo radušos incidentu un izskaidrota. 

3. vietu ieguva Jānis Kučērs, 2. vietu ieguva Ritvars Āboliņš, 1. vietu ieguva Aivars Kalniņš Informāciju sagatavoja - Zvārtavas pagasta sporta organizators Mārtiņš Skudra

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.