02.07.2014
Trešais Valkas novada pludmales volejbola turnīra posms norisināsies Zvārtavā

Svētdien, 13.jūlijā, plkst. 10.00 norisināsies trešais Valkas novada pludmales volejbola turnīra posms, šoreiz Zvārtavā.

Kopā ir plānoti 6.posmi. Pirmais posms jau aizvadīts Lugažos, otrais - Kārķos, ceturtais plānots - Ērģemē, piektais - Vijciemā un noslēdzošais sestais posms - Valkā. Tādējādi turnīrs "ienāks" visos Valkas novada pagastos un pilsētā. Sacensībās var piedalīties ikviens volejbola spēles cienītājs. Spēle notiks pēc oficiālajiem pludmales volejbola noteikumiem. Spēļu grafiks un setu skaits tiks paziņots sacensību dienā, ņemto vērā komandu skaitu. Tāpat varēs izvēlēties sev vēlamo grupu, kurā spēlēt - Tautas vai Meistaru.

"Valkas novada dome jau pagājušajā gadā aizsāka pludmales volejbola sacensību sēriju ar domu, lai tajā iesaistītu arvien vairāk novada iedzīvotāju – gan pagastu, gan pilsētas. Infrastruktūras trūkuma dēļ tas realizējās daļēji. Šogad pirmo reizi pludmales volejbola turnīra posmi notiks katrā pagastā un pilsētā. Tiesa, Zvārtavā būs jāspēlē uz netradicionāla laukuma seguma – zālītes. Pludmales volejbols ir tikai “pirmā bezdelīga”, turpmāk novada čempionāta posmi dažādos sporta veidos “ienāks” arī pagastos. Mēs vēlamies, lai sporta aktivitātēs iesaistās pēc iespējas vairāk iedzīvotāju, arī tie, kuri ikdienā nav aktīvi sportisti. Protams, sacensties ar tiem, kuri regulāri trenējas nav viegli, tāpēc ir ieviesta tautas klases. Savukārt, lai veicinātu tieši vietējo piedalīšanos katrā posmā, atsevišķi apbalvos 3 labākās mājnieku komandas. Sacensības ir atklātas, jo vēlamies, lai tajās iesaistās arī citu pašvaldību pārstāvji," stāsta Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

Nolikums "Pludmales_volejbols_2014"

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.