17.02.2015
Zvārtavā sacenšas pašdarināto kamaniņu nobraucienā

14.februārī Zvārtavas pagastā norisinājās jautrs ziemas aktivitāšu pasākums - Pašdarināto kamaniņu nobrauciens. Pasākuma rīts bija nedaudz vējains un dzestrs. Sacensību dalībnieki jau mājās bija uzmeistarojuši kamanas, kuras turpināja pielabot pirms starta līnijas, pielikot atlikušās detaļas. Uz starta līnijas nostājās: Tanks, Titāniks, Traktors MTZ 80, Raķete. Uz pasākumu bija sanākuši arī skatītāji, līdzi paņemot savas nepārveidotās kamaniņas.

 

Atsaucība par sacensībām nebija tik liela, cik bija gaidīts. Iespējams, iedzīvotāji nobijās no tā, ka mazās sniega segas dēļ, nobrauciens ar kamanām var neizdoties. Pirms oficiālā starta katrs sacensību dalībnieks trīs reizes varēja izmēģināt, kā pašdarinātais braucamais slīd lejā pa kalniņu. Par sacensību uzvarētāju kļuva tālāk aizslīdējušie dalībnieki.

 

Veiksmīgākie starti: 3. vieta - MTZ 80 - Zita Zālīte; 2.vieta - Titāniks - Emīls Ločmelis; 1.vieta - Raķete - Ingus Ločmelis.

Skatītāju balva tika pieškirta Tankam, kura autori bija Evija Skudra, Zanda Lārmane, Edgars Stīpnieks.

Pasākuma izskaņā sanākušie tika cienāti ar Mārtiņa sagatavoto tēju, tikmēr arī skatītāji varēja izmēģināt uzmeistarotos braucamos.

 

Teksts - Mārtiņš Skudra, sporta organizators Zvārtavas pagastā

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.