07.04.2015
Zvārtavas pagastā gan skanēja, gan ripoja

Kamēr, kāds labāk izvēlējās sildīties zem siltās segas, Zvārtavas pagasta iedzīvotāji, spītējot drēgnajiem laika apstākļiem, svin Lieldienas.

 

Viss sākās 2. aprīlī kad, Mierkalna tautas nama apmeklētājus priecēja Kristīnes Timermanes, Gata Ivana un Haralda Stenclava muzikālais sniegums. Mākslinieki, lielajā tautas namā zālē, spēja radīt patīkamu un sirsnīgu gaisotni, iekustināt apmeklētājus izpildot savu un citu pazīstamu izpildītāju dziesmas.

 

Ar to Lieldienu svinēšana nebeidzās! 4. aprīlī Zvārtavas pagasta iedzīvotājiem tika organizēts pārgājiens. Dalībnieki pulcējās pie Mierkalna tautas nama, kur pirmā nodarbe bērniem bija, Lieldienu olu meklēšana. Jau pēc pirmās aktivitātes bija dzirdamas gan pozitīvas emocijas, gan redzamas drūmas sejiņas, jo oliņu skaits bija mazāks, kā citiem. Pasākuma turpinājumā visi dalībnieki dalījās divās komandās, kurām tika izdalītas maršruta kartes ar kontrolpunktos veicamajiem uzdevumiem. Izvingrinājuši kājas 3,5 km distancē, pārgājiena galapunktā dalībniekus sagaidīja ar ugunskuru, kur bija iespēja sasildīties, uzcept desiņas, apmainīties ar emocijām. Kā pēdējā aktivitāte - Lieldienu olu ripināšana, dalībniekos izraisīja vislielāko sajūsmu, bija azarts, un cīņas spars, netika žēlotās nedz šokolādes, nedz koši krāsotās olas. Par šīs aktivitātes realizēšanu jāpateicas Artim Ziemiņam, kurš uzmeistaroja olu ripināšanai paredzēto dēlīti. Paldies, jāsaka arī Ozolu pamatskolas direktorei, par atļauju izmantot skolas teritoriju un skolas saimniekam, par sarūpēto ugunskuru un pozitīvo sagaidīšanu!

 

Teksts un foto - Evija Zeme

 

Zvārtavā svin Lieldienas
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.