17.12.2014
Zvārtavas pagastam dāvina florbola inventāru un jaunu volejbola tīklu

Trešdien, 17. decembrī Valkas novada domes Attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja Gunta Smane, Sporta un jaunatnes daļas vadītāja Kristīne Karole, Sporta speciālists Māris Koops, Jaunatnes lietu speciāliste Ilze Krastiņa un Valkas BJSS florbola treneris Ilvars Rullis devās uz Zvārtavas pagasta Ozolu pamatskolu, kur svinīgi, ar ievadu florbola spēlē, tika nodots jaunais sporta inventārs, kā arī pateicības jauniešiem par aktīvu līdzdalību Valkas novada pasākumu organizēšanā.

 

Sporta stundā florbola spēles pamatus apguva Ozolu pamatskolas 9. klases audzēkņi trenera Ilvara Ruļļa vadībā, piedalījās arī Zvārtavas pagasta sporta organizators Mārtiņš Skudra ar entuziastiem.

 

Paredzēts, ka florbolu skolēni spēlēs skolas zālē, taču pieaugušajiem nodarbības paredzētas Mierkalna Tautas namā. Par nodarbības grafiku drīzumā pagasta sporta organizators informēs vietējos sportot gribētājus.

 

Florbola inventārs – 12 nūjas, 2 vārti un volejbola tīkls tika iegādāts ar Igaunijas – Latvijas – Krievijas Pārrobežu sadarbības programmas Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta ietvaros 2007. – 2013., projekta “Esi aktīvs sportā visās trijās valstīs” finansiālo atbalstu. Florbola bumbas Zvārtavas pagastam dāvināja florbola klubs “Valka”.

 

Ozolu pamatskolā 5 aktīvākie Zvārtavas jaunieši saņēma arī ielūgumus – biļetes uz muzikālo izrādi “Vinnija Pūka Ziemassvētki”, kas notiks Valkā 28. decembrī. Biļetes tika iegādātas par “SEB bankas” ziedojumu jauniešu aktivitātēm Valkas novadā.  

 

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Karole – IKSJ nodaļas Sporta un jaunatnes daļas vadītāja.

Zvārtavas pagastam dāvina florbola inventāru un jaunu volejbola tīklu
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.