16.09.2021
30.oktobrī, Turnas tautas namā startēs Ērģemes pagasta galdu spēļu sezona

30.oktobrī, Turnas tautas namā startēs Ērģemes pagasta galdu spēļu sezona. Pagājušā sezona ierobežojumu dēļ izpalika, bet šogad cerams apstākļi ļaus aizvadīt pilnvērtīgu sezonu.

 

Sacensības norisināsies saucamajā "zaļajā režīmā", t.i. saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumu Nr. 360  "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai" 40.34 punkta 3. apakšpunktu, kas nosaka, ka šo noteikumu 40.32 un 40.33 punktā minētie nosacījumi neattiecas uz sporta sacensību norisi, kurās piedalās un kuru norises vietā atrodas tikai personas ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Tas nozīmē, ka sacensību norises vietā nebūs iespējams iekļūt ar negatīvu Covid testu, kā arī pasākumu nedrīkstēs apmeklēt kopā ar bērniem, kuriem nav sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

 

Aicinām būt saprotošiem, jo šis ir vienīgais veids, kā šāda formāta sacensības var notikt, kā arī sekot līdz aktuālajai informācijai, jo var mainīties esošais regulējums un tas var ieviest izmaiņas sacensību norisē!

 

Čempionāts norisināsies 6 posmos. Dalībniekiem ir iespēja startēt kādā no 7 sporta veidiem - šahā, dambretē, galda hokejā, galda tenisā, novusā, šautriņu mešanā (darts 501) vai kornholā. Katrs sporta veids ir atsevišķa disciplīna. Sportisti var apvienot vairākus sporta veidus, ja tas netraucē sacensību norisei.

 

Posmu sākums plkst.18.00 (pieteikšanās pirms katra posma sacensību vietā no 17:30  līdz plkst.17.50.

 

NOLIKUMS

 

 

Informāciju sagatavoja:

 

Ērģemes un Kārķu pagastu sporta organizators

 

Mārcis Krams

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.