31.08.2017
Ērģemes pamatskolas skolēnus ēdinās “Saulītes” virtuve

Valkas novada dome informē Ērģemes pamatskolas audzēkņu vecākus! Sakarā ar skolas ēkā ritošiem remontdarbiem, uzsākot jauno mācību gadu, skolas virtuve nespēs nodrošināt skolēnu ēdināšanu. Bet risinājums šai situācijai jau ir atrasts – līdz remontdarbu pabeigšanai Ērģemes pamatskolas skolēnu ēdināšanu nodrošinās Valkas novada domes Ģimenes atbalsta centra “Saulīte” virtuve.

 

         

Vasaras brīvlaikā Ērģemes pamatskolā tika uzsākta gaiteņa atjaunošana un esošajās pamatskolas telpās uzsākta pirmsskolas grupiņas telpas izbūve. Pašreiz ir pabeigta skolas gaiteņa atjaunošana, bet grupas telpu izbūves darbi tiks pabeigti septembra beigās.

 

         

Tika uzsākts remonts arī skolas ēdnīcas telpā, bet izveidojusies situācija ir tāda, ka celtnieki līdz pirmajai mācību dienai darbus nepabeigs un tie turpināsies mācību procesa laikā. Būvniecības laikā atklājās vairāki neparedzētie, t.i. papildus darbi, kā arī atsevišķu specifisko materiālu izplatītāji kavē piegādes termiņus. Pašreiz ēdnīcā ir paveikti demontāžas darbi un norit iekšējo inženierkomunikāciju un grīdas izbūve. Tiek plānots, ka darbi tiks pabeigti paredzētajos termiņos, kas ir septembra beigas.

 

 

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Aksana Markoviča

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.