19.07.2016
Starptautiskā tūrisma projekta „Tūrista marka” koka suvenīri tagad arī Valkas TIB

Valkas novada domes tūrisma informācijas birojā (TIB) ir pieejami starptautiskā tūrisma projekta „Tūrista marka” koka suvenīri.

 

Pirmo reizi „Tūrista markas” suvenīri ir parādījušies Čehijā 1997.gadā, bet 2016. gada sākumā Tūrista marka ir izplatīta jau vairāk nekā 20 pasaules valstīs, tostarp tagad arī Latvijā. Tūrista markas izplatīšanās nemitīgi paplašinās un tiek pastāvīgi papildināta ar jauniem, interesantiem objektiem.

 

„Tūrista marka” ir koka suvenīrs ar kārtas numuru, uz kura tiek atveidota vieta, kam ir tūrisma, kultūras vai dabas objekta nozīme: pilsētas, muzeji, arhitektūras pieminekļi, dabas liegumi, slavenas kalnu virsotnes, jūras kūrorti, baznīcas un citas aizraujošas vietas. Tūrista marka ir unikāla ar to, ka to iespējams iegādāties, tikai apmeklējot attēloto vietu vai objektu.

 

Šis ir jauns kolekcionēšanas veids, kas ir ļoti izplatīts Eiropā. Plānojiet savu ceļojumu tā, lai iegūtu savā īpašumā vairākas Tūrista markas, kas nav tikai suvenīrs, bet arī patīkamas atmiņas no Jūsu ceļojuma, kā arī papildus motivācija apceļot mūsu valsti.

 

Tūrista marku kolekcionēšana rosina tās īpašnieku piedalīties Kolekcionāru spēlē.

 

Kolekcionēšanas spēles noteikumus var atrast http://www.turista-marka.lv/

 

Tūrista markas cena ir 2€ visā Latvijas teritorijā.

 

Sāc jau šodien un iegādājies savas pirmās „Tūrista markas”.

 

Valkas TIB ir pārdošanas punkts Tūrista markai Nr.10 – VALKA, kā arī Tūrisma markai Nr.8 ĒRĢEMES PILSDRUPAS.

 

 

Teksts: Diāna Aņina, Valkas novada domes TIB tūrisma speciāliste

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.