22.01.2020
Aicinām piedalīties un sākt gatavoties devītajām koka auto sacensībām Kārķos!

30. aprīlī un 1. maijā Kārķos notiks Meža dienas 2020, kuru ietvarā 1. maijā pulksten 13.00 notiks IX starptautiskās koka auto sacensības.

 

Sacensībās var piedalīties individuāli vai arī kopā ar draugiem un ģimeni. Lai sagatavotos sacensībām, aicinām iepazīties ar koka auto sacensību nolikumu. https://www.facebook.com/karkupagasts/ vai Valkas novada mājas lapā www.valka.lv. Uzvar tālāk aizbraukušais! Sacensību rekorda sasniedzējam galvenā balva – brauciens uz Briseli. Katras klases pirmo trīs vietu ieguvējiem – sponsoru īpaši sarūpētas balvas. Meža dienu pasākumu vadīs un koka auto sacensības komentēs LTV sporta žurnālists Dāvids Ernštreits.

 

NOLIKUMS

 

Aicinām jau tagad pavasarī ieplānot divas aizraujošas, darbīgas un izzinošas dienas Kārķos, kuru ietvarā 30. aprīlī būs Latvijas Mazpulku 25.sporta spēles, izzinoši semināri pieaugušajiem, vakarā - jauniešiem diskotēka. 1. maijā – kopīgs darbs, radošas darbnīcas, aktīva atpūta, koka auto sacensības, balle un vēl daudzas citas interesantas aktivitātes un pārsteigumi. Kārķos meža dienas rīkotas jau pirmajā brīvvalsts laikā, taču pēc Atmodas, atjaunojot tradīciju, tās notiks 17. reizi. Par visu sīkāk informēsim, tuvojoties pasākumam.

 

Būsiet gaidīti Kārķos!

 

Sīkāka informācija:

26280656 mob.tālr. Ērģemes un Kārķu pagastu pārvalžu vadītājs Pēteris Pētersons

26068289 mob.tālr. brīvā laika organizatore Sandra Pilskalne

 

Foto: I. Karpova

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.