19.10.2018
Dokumentālās filmas pirmizrāde par Kārķu pagasta “Mierkalnu” saimniecības jauno paaudzi – Arvi Pēterēnu

Otrdien, 23.oktobrī LTV1 pulksten 22. 05 paredzēta TV pirmizrāde Matīsa Spailes dokumentālajai filmai "2018. Latvijas hronika", kur filmas varonis ir kārķēnietis, topošais lauku īpašuma apsaimniekotājs, Priekuļu tehnikuma 3.kursa audzēknis Arvis Pēterēns. Filma ir viena no dokumentālo filmu sērijām, kas pēc tam tiks izmantota, lai izveidotu lielfilmu par valsts simtgades gadu.

 

Filmas režisors Matīss Spaile atzīst: “Esmu ļoti priecīgs par izvēlēto personāžu Arvi, kurš filmēšanas laikā bija ļoti atvērts sarunai, patiess, viss, ko viņš dara, ir no sirds un pa īstam. Patiess prieks, ka mums Latvijā ir vēl šādi jaunieši, kuri gatavi smagi strādāt un attīstīt saimniecības. Arvi filmējām Kārķos “Mierkalnu” saimniecībā, Priekuļu tehnikumā un Rīgā pasākumā “Lauki ienāk pilsētā”, kur Arvis bija izvēlēts pārstāvēt savu tehnikumu.”

 

Bioloģiskās saimniecības “Mierkalni” īpašnieki Gunta un Dainis Pēterēni, izaudzinājuši trīs krietnus bērnus Arvi, Gunti un Dainu, kuriem kopš agras bērnības sirdī ielikta dzimtās vietas mīlestība un darba tikums.

                                                

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.