27.11.2017
Iedegsim eglīti Kārķu centrā

Gads steidzas projām ašiem soļiem, tādēļ pēdējo gada mēnesi gribas aizturēt ilgāk - ar radošām aktivitātēm, pasākumiem.

 

Trešdien, 29.novembrī no plkst.14.30, Kārķu tautas namā visi interesenti aicināti uz radošajām darbnīcām “Latviskās tradīcijas Ziemassvētku rotājumu gatavošanā no dabas materiāliem.” Ja esat nolēmuši Latvijas simtgadi gaidīt latviskā noskaņojumā, tad šīs nodarbības jums būs tieši laikā. Rokdarbnieces Ineses Pētersones vadībā būs iespēja izveidot dažādus rotājumus no salmiem, niedrēm, zariņiem, maziem čiekuriem, ēveļskaidām, dzijas un citiem dabas materiāliem. Pieliekot klāt savu radošumu, ikviens varēs pagatavot ko interesantu  Ziemassvētku noskaņai un kādu rotu uzdāvāt arī Svētku eglei Dabas koncertzālē.

 

Rotājumu daudzveidībai ieteicams ņemt līdzi dažādus sev pieejamos dabas materiālus.

 

Ja  nav iespējams apmeklēt nodarbības  trešdienas pēcpusdienā, varēsiet to darīt vakarā vai ceturtdien, sazinoties ar tautas nama vadītāju pa tel. 26365892.

 

Piektdien, 1.decembrī plkst.14.30, Kārķu Dabas koncertzālē visus gaida darbošanās un jautrošanās kopā ar Rūķiem un Ziemassvētku vecīti. Karsta tēja un piparkūkas palīdzēs aizgaiņāt jebkurus nelabvēlīgus laika apstākļus. Tie, kas veikuši šogad labus darbiņus un jau samācījušies dzejolīšus, tiks sumināti un cienāti ar konfektēm. Tiklīdz iedegsies uguntiņas eglītē Dabas koncertzālē, visi kopā varēs doties pie lielās Ziemassvētku egles centrā pie autoostas. Lai gaišs Pirmās Adventes laiks!

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Pieče,

Kārķu tautas nama vadītāja

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.