31.08.2020
Kārķu senioru grupa “Vēl ziedam” aicina uz īpašu jubilejas-labdarības koncertu

Laikā, kad zied vēlziedes, Kārķu tautas nama senioru deju grupa “Vēl ziedam” atzīmēs savas pastāvēšanas 10. gadadienu.

 

Sestdien, 5. septembrī pie gaviļniecēm ciemosies senioru dejotājas no Alūksnes, Balviem, Gaujienas, Ozolaines novada, Smiltenes novada, Stalbes, Vijciema, Strenčiem, Rūjienas, Mazsalacas un Sēļiem.

 

Plkst. 14.00 Dabas koncertzālē sāksies koncerts “Laima – mūža licējiņa”, kurā 15 deju kolektīvi dejās izrakstīs dzīves līkločus.

 

Īpašie viesi – deju grupa “Kurpes” no Rīgas, kura jubilāres iepriecināja ar spraigām dejām jau 5 gadu jubilejā.

 

Deju grupas “Vēl ziedam” dejotājas visas ir omītes, kuras priecājas un dzīvo līdzi savu bērnu, mazbērnu un mazmazbērnu priekiem un bēdām, tāpēc, uzzinājušas par Kārķu pamatskolas bijušās skolotājas Lienes Babres (Skruodes) 3-gadīgo dvīnīšu veselības problēmām, nolēma savu jubilejas pasākumu veltīt abiem puisīšiem - Krišjānim un Albertam, un pasākuma laikā vākt ziedojumus veselības uzlabošanai sadarbībā ar biedrību “Ugunspuķe”.

 

Lai Krišjānis varētu sākt rāpot un iemācīties pats stabili sēdēt, ir nepieciešams iegādāties Vācijā ražots SPIO tērps. Albertam, lai viņš varētu staigāt, ik pa 8 mēnešiem nepieciešams izgatavot labās kājas ortozi (komplektā ietilpst, staigāšānas ortoze, nakts ortoze, speciāli šūti āra apavi, speciāli šūti iekšas apavi).

Ziedojumus var ieskaitīt arī biedrības bankas kontā ar mērķi -  

Lienei Babrei: biedrība „Ugunspuķe”reģ.nr. 5000814931, A/S SEB banka, Konts  LV70UNLA0050020494721

 

Krišjānis un Alberts

 

Vieskolektīvi jau ir atsaukušies šim labdarības pasākumam, un “Vēl ziedam” dejotājas būs pateicīgas, ja jubilejas dāvanu vietā visi kopā spēsim palīdzēt Albertam un Krišjānim.

 

Pēc koncerta Dabas koncertzālē spēlēs pašmāju kapela “Senās skaņās”, lai visi kopā varētu vēl padejot.

 

Lietus gadījumā pasākums notiks tautas namā.

 

Esiet atsaucīgi! Gaidīsim ciemos!

 

Kārķu tautas nama senioru deju grupa “Vēl ziedam”

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.