18.12.2018
Aicina uz Labdarības koncertu Kārķu tautas namā

Kārķu pagasta iniciatīvas veicināšanas biedrība “Ugunspuķe” ar Kārķu tautas nama pašdarbības kolektīvu atbalstu sestdien, 22.decembrī plkst. 19.00 rīko Labdarības koncertu “Mazajām sirsniņām”, veltītu pagasta topošajām māmiņām. 

 

Saziedotie līdzekļi tiks dāvāti tām Kārķu pagasta māmiņām, kuras pašlaik ir bērniņa gaidībās, lai atmaksātu speciālistu konsultācijas vai iegādātos nepieciešamās lietas mazuļa pūriņam.

 

Koncertā piedalīsies tautas deju kolektīvi “Medneši”, “Lustiņdancis”, deju grupa “Vēl ziedam”, sieviešu vokālais ansamblis “Tik un tā”, dziedātājas Madara Bērziņa, Madara Krastiņa, Ilze Skrastiņa, Līga un Ivars Reņģes ar meitiņu, kā arī citi solisti un izpildītāji.

 

Ja vēlaties atbalstīt šo Labdarības pasākumu, bet nav iespēja būt koncertā, ziedot iespējams arī: SEB banka, konta nr. LV70UNLA0050020494721 (Kārķu pagasta iniciatīvas veicināšanas biedrība “Ugunspuķe”, reģ. Nr.50008149431, norādot mērķi –  topošajām māmiņām).

 

Aicinām visus izbaudīt jauku Ziemassvētku noskaņu, dāvāt labestību māmiņām un visām tām ģimenēm, kuras plāno ģimenes pieaugumu, lai Kārķu skolā un visā pagastā saglabātos dzīvība.

 

Informāciju sagatavoja:

Dace Pieče
Kārķu tautas nama vadītāja

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.