25.09.2020
Kārķos aktīvu darbību uzsācis sporta nams

Šogad no 1.jūlija Kārķos aktīvu darbību ir uzsācis Kārķu sporta nams. Vasaras sezona namam ir bijusi ļoti skaista un piepildīta. Kārķu sporta namā nometnes ir organizējuši vairāki sporta klubi - gan Valkas un Rīgas badmintonistu klubi, gan profesionālas volejbola izlases no Rīgas un citiem reģioniem. Bez profesionāliem sportistiem, sporta namā un tā apkārtnē ir notikušas dinamiskas un aizraujošas aktīvās atpūtas un sporta nodarbības bērniem un jauniešiem. Sporta namam ir bijis liels gods arī uzņemt mākslinieciskos kolektīvus - korus, kuri gan aktīvi strādāja savos mēģinājumos, gan devās ekskursijās pa pagastu, gan arī atpūtās, baudot savstarpējo sadraudzību. Kārķu sporta namā prieks bija arī sagaidīt izglītojošas Jauniešu organizācijas, kuri sporta namā vadīja saviem jauniešiem konferences un tematiskos vakarus, bet brīvajā laikā aktīvi sportoja sporta nama hallē.


Vasaras sezona ir galā. Bet Kārķu sporta nams ir gatavs no oktobra uzsākt aktīvu rudens/ziemas darba sezonu. Tiek plānoti pasākumi pagasta un novada ietvaros - bērnu rudens nometne, izaugsmes lekcijas, tematiskie vakari, regulāras sporta nodarbības u.c. aktivitātes dažādiem vecumiem un interešu grupām.


Svarīgākais! Kārķu sporta nams laipni aicina ciemos - kolektīvus, sporta, izglītības un kultūras organizācijas. Sporta nams nodrošina kvalitatīvu nakšņošanu līdz 50. cilv., ēdināšanu 3 reizes dienā, telpas semināriem un muzikālajai darbībai, kā arī pilnvērtīgas sportošanas/treniņu iespējas sporta hallē un svaru zālē.


Jau tagad ir iespēja rezervēt laikus saviem pasākumiem uz arī nākamā gada vasaru (jo jau tagad kalendārs uz vasaru aizpildās).


Visa papildus informācija un jautājumi zvanot - 29555868 (Egils Purviņš) vai rakstot - egils.purvins@valka.lv


Kārķu sporta nams - vieta, kas kalpo cilvēkiem!

 

 

Informāciju sagatavoja:

Egils Purviņš


Foto kolāžā izmantotie attēli no:
Egils Purviņš, Mārtiņš Silgailis, Pēteris Pētersons

 

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.