23.10.2019
Plānots reorganizēt Kārķu sākumskolu

Lai saglabātu iespēju Kārķu sākumskolas audzēkņiem saņemt izglītības pakalpojumus pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un izpildītu Izglītības un zinātnes ministrijas norādījumus, nākotnē plānots reorganizēt Kārķu sākumskolu.

 

Pēc reorganizācijas Kārķu sākumskolas ēkā turpināsies mācības skolas izglītojamiem un darbiniekiem izmaiņas ikdienas darbā būtu minimālas. Juridiski skola tiks apvienota ar Ērģemes pamatskolu, mainot Kārķu sākumskolas juridisko adresi, saglabājot praktisko izglītības programmu īstenošanas vietu adresē “Kārķu skola” Kārķu pagastā.

 

“Valkas novada dome konsekventi turpina savu politiku, ka pirmsskolas vecuma bērniem un mazāko klašu audzēkņiem ir jānodrošina mācīšanās savā dzīves vietā, tāpēc darīsim visu, lai Kārķos skola būtu,” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.

 

“Šī reorganizācija praktiski ir vienīgais veids, kā to panākt, jo diemžēl skolas audzēkņu skaits neatbilst Izglītības un zinātnes ministrijas noteiktajiem kritējiem. Līdz ar to domes izšķiršanās ir vai nu skolu slēgt, vai pievienot to citai skolai. Mēs esam izvēlējušies ceļu, kas ļaus arī turpmāk Kārķos skolai būt, tikai mainās tās juridiskais statuss,” skaidro V.A. Krauklis.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Ivo Leitis

Valkas novada domes

Sabiedrisko attiecību speciālists

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.