24.11.2016
Posies, pērc, pārdod un piedalies Ziemassvētku tirdziņā „Dabas bode”!

Sestdien, 10. decembrī no saullēkta līdz saulei zenītā (no pulksten 8.52 līdz pulksten 13.00) Kārķos notiks Ziemassvētku tirdziņš “Dabas bode” ceļa Ziemeļu stīga 99. kilometrā, skolas bijušās ēdnīcas telpās.


Aicinām piedalīties Kārķu pagasta, Valkas novada, kā arī kaimiņu novadu zemniekus, mājražotājus, amatniekus un visus, kuriem ir ko piedāvāt Ziemassvētku galdam un Ziemassvētku priekam.


Tirdziņā būs iespēja sarūpēt jaukas dāvanas sev tuvajiem, našķus Ziemassvētku gaidīšanas laikam un svētku galdam. Šis ir laiks, kad ir tik daudz sirsniņu, kas, iespējam, gaida tieši tavu apciemojumu.


Ierodoties tirgū, ikviens saņems numuriņu un ar to varēs pulksten 12.00 piedalīties Laimīgo pircēju izlozē, kuri saņems īpašas pārsteigumu balvas. Nākot uz tirdziņu, aicinām līdzi ņemt zvanus, kas gatavoti no dažādiem materiāliem, lai piedalītos Zvanu izstādē (ja ir iespēja, zvanus var arī atnest iepriekš).


Ļaujieties svētku priekam - aiciniet līdzi draugus, radus un ģimeni piedalīties egļu rotu no māla izgatavošanas darbnīcā, kuru vadīs Valkas mākslas skolas skolotājas Skaidrīte Bondare un Daiga Soloveiko, piparkūku cepšanas un garnēšanas darbnīcā, kuru vadīs Kārķu skolas mazpulcēni. Ikvienam būs iespēja nobaudīt īpašu Dieva dārza tēju, kas sastāv no 25 ārstniecības augiem, kurus Margita Veinberga vākusi Kārķu mežos un pļavās.


Brauciet, nāciet, slēpojiet, nūjojiet – būsiet mīļi gaidīti izbaudīt skaistu dienu Kārķos, jo visas dienas garumā būs iespējams arī bagātināt dvēseli apskatot mākslinieces Irēnas Lejnieces akvareļu izstādi Kārķu tautas nama kamīnzālē, pabūt Kārķu baznīcā, kas būs jau tērpusies Adventes rotā. Tajā skanēs Ziemassvētku laikam atbilstošas melodijas, ko varēs klausīties gan baznīcā, gan arī ārā lapenē. Ja daba dāvās sniegu, tad ikvienam būs iespēja pret simbolisku ziedojumu “auzu motoram” no Dabas bodes līdz baznīcai vai arī pa Lustiņdruvu izvizināties ar rakstītām zirga kamanām. Aicinām izbaudīt lustīgu dzīvi Lustiņdruvā un apskatīt jaunatklātās foto planšetes, kurās ir varbūt arī kaut kas mīļš un neredzēts no jūsu jaunības un bērnības.

Pārdevējus lūdzam pieteikties līdz 8. decembrim, jo interese ir liela, lai varam sarūpēt nepieciešamo galdu daudzumu.


Pašu adīts, austs un tamborēts, cepts un vārīts, apstrādāts,
Dārzos, dravās, mežos vākts, Ziemassvētku galds būs gardi klāts!

Uz tikšanos Kārķos!

 

Kārķu pagasta pārvalde
Sīkāka informācija: Sandra Pilskalne (26391447 mob.t)

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.