04.01.2016
Valkas pagastā noslēdz 2015.gada sporta sezonu

 

Vēl 2015.gadā 12.decembrī, Valkas pagasta aktīvākie sporta pasākumu dalībnieki pulcējās “Lugažu muižā”, lai atcerētos šogad paveikto un kopā atpūstos. Īpaši pacilātu gaisotni radīja arī tas, ka tikai pirms nedēļas, bija izcīnīta pirmā vieta starp pagastiem Valkas novada “Rudens sporta spēlēs”.

 

Uz pasākumu bija ieradušies vairāk kā 40 sporta pasākumu dalībnieku un atbalstītāji, kuriem lielu paldies par sasniegumiem sporta laukumos un vienkārši par dalību, teica pagasta sporta organizators Atis Empelis un izteica cerību, ka nākamajā gadā dalībnieku skaits būs vēl lielāks. Patīkams pārsteigumu bija tas, ka arī sporta sacensību dalībnieki pateicās par organizētajiem sporta pasākumiem un novēlēja, lai arī nākamajā gadā notiek daudzi interesanti sporta pasākumi.

 

Bez kopēja cienasta un “Kārķu jauniešu grupas”, kas priecēja dejot gribētājus, pasākuma dalībniekiem bija sagatavota viktorīna 3.kārtās ar dažādiem jautājumiem par sporta tēmu. Komandas netika īpaši veidotas, tajās apvienojās pie viena galdiņa sēdošie pasākuma dalībnieki, kuri izlozēja jautājumus. Visas piecas komandas demonstrēja līdzīgas zināšanas pirmajā iesildīšanas kārtā, kur par pareizu atbildi varēja saņemt 1 punktu. Nopietnāka zināšanu pārbaude sākās ar otro kārtu, kur jau katrs jautājums bija 2 punktu vērtībā un konkurentu komandas jau sāka izteikt nožēlu par slikto izlozi, jo kā jau erudīcijas spēlēs notiek, pārējie zina konkurentu jautājumu atbildes. Trešā kārta ar sarežģītajiem 3 punktu jautājumiem arī bija noslēdzošā, un par uzvarētājiem kļuva 1.galdiņa komanda.

 

Katra komanda saņēma balvu ar kāda sporta zinātāja vai sportista bildi un kādu raksturīgu teicienu, pirmajai vietai balva ar Anatolija Kreipāna spārnoto teicienu :“Īstu zālīti ne ar ko aizstāt nav iespējams” un visiem ir skaidrs, ka šeit noteikti ir runa par futbola laukumu.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.