12.02.2018
Aizvadīta „Spēļu diena” Valkas pagastā

Sestdien 10.februārī „Lugažu muiža” pulcēja gandrīz četrdesmit dalībniekus, kas piedalījās „Spēļu dienā”. Noskaidrojām labākos sešos spēļu veidos - dambretē, novusā, šautriņu mešanas divcīņā, badmintona sitienos un galda spēlē ar metamajiem kauliņiem.

 

Kā jau varēja gaidīt, vissīvākās cīņas notika pie novusa galdiem, kur šogad uzvaru izcīnīja zvārtavietis Juris Laķis, aiz sevis atstājot Agri Simuli un Madaru Papuli. Novusa turnīrā atsevišķi tika vērtētas dāmas, starp trijām dalībniecēm uzvarētāja Gita Simule (otrā - Inta Kruška, trešā - Inta Skrastiņa).

 

Dambretē starp 8 dalībniekiem uzvarēja Aigars Feldmanis no Ērģemes pagasta, otrais Oskars Ziemiņš no Zvārtavas, trešais Kaspars Skrastiņš.

 

To, ka „kauliņu spēle” nav nekāda joka lieta, tad kad bija atsvaidzināti atmiņā spēles noteikumi, pierādīja azarts pie šīs spēles galdiņiem. Pirmo vietu izcīnīja Ivars Kosemae, otrais Roberts Teters, bet trešo vietu ieguva Ieva Kalniņa.

 

Kā varēja gaidīt, gandrīz visi dalībnieku vēlējās izmēģināt savu precizitāti šautriņu mešanā. Uzvarai tikai ar precīziem metieniem tuvāk mērķa centram bija par maz, vajadzēja arī veiksmi, lai „Darts” spēles mērķī iegūtu pēc iespējas vairāk punktu. Tas vislabāk starp vīriem izdevās Guntim Bašķim  (1.vieta), otrais Roberts Teters , bet trešais precīzākais  Kaspars Skrastiņš. Starp sievietēm precīzākā bija Ance Andrējeva Empele, otrajā vietā Vija Kazaka, bet trešais rezultāts Intai Kruškai.

 

Nopietna cīņa izvērtās arī badmintona bumbiņas precizitātes sitienos, izdarot 20 sitienus starp vīriem pirmais bija Atis Empelis(37 punkti), otro vietu ieguva Ilmārs Andrējevs Empelis, bet trešajā ar tādu pašu punktu skaitu (35 punkti, Guntis Bašķis), bet starp dāmām precīzākā Enija Stahovska (28 punkti) otrā labākā Marta Empele, bet trešā Inta Kruška (abām 24 punkti).

 

Visi spēļu godalgoto vietu ieguvēji saņēma diplomus un piemiņas balvas.

 

„Spēļu dienas” dalībniekiem bija iespēja arī sekot līdzi tiešraidēs, kā veicas Latvijas kamaniņu braucējiem un biatlonistei Baibai Bendikai olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā.

 

Paldies visiem dalībniekiem par to, ka neskatoties uz alternatīvajām iespējām piedalīties pasākumos Kārķu pagastā un Valkā, izvēlējās ierasties Lugažu muižā, un par pozitīvo gaisotni.

 

Informējam, ka nākamais pasākums "Lugažu muižā" notiks 10.martā, kas būs "Sieviešu dienas zolītes turnīrs"

 

Informāciju sagatavoja:

Atis Empelis,

Valkas pagasta sporta organizators.

 

Spēļu diena Valkas pagastā (A.Empelis)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.