26.11.2015
Pasniegs Valkas pagasta „Gada balvu kultūrā 2015”

5.decembrī plkst.19:00 Saieta namā „Lugažu muiža” norisināsies pasniegšanas ceremonija Valkas pagasta „Gada balva kultūrā 2015”.

 

Decembris ir gada pēdējais mēnesis, un tas ir laiks, kad var paskatīties, kas sasniegts šī gada laikā kultūras jomā. Arī Valkas pagasts nav izņēmums. Saieta namā pašlaik darbojas 6 amatiermākslas kolektīvi – vidējās paaudzes deju kolektīvs „Spriņģi”, senioru vokālais „Romaški”, teātra kolektīvs „Rūdis”, eksotisko deju grupa „Luhde”, dāmu deju grupa „Oravake”, jauktais vokālais ansamblis „Atbalss”.

 

Valkas pagasta „Gada balva kultūrā” norisināsies jau ceturto gadu. Tiks nominēts labākais amatiermākslas kolektīvs, kā arī tiks sumināti pašdarbnieki atsevišķās nominācijās. Kurš būs vislabākais pašdarbības kolektīvs 2015.gadā, kāds ir labākais un smaidīgākais pasniedzējs, tika noskaidrots anketēšanas rezultātā.

 

Pasākuma svinīgajā daļā uzstāsies Valkas pagasta amatiermākslas kolektīvu dalībnieki, kā arī viesi no Valkas pagasta apkaimes.

 

Pēc nomināciju pasniegšanas ceremonijas atpūtas vakars kopā ar mūsu pašu novada DJ Dzintaru. Šī pasākuma daļa paredzēta pie galdiņiem un ar groziņiem.

 

Informāciju sagatavoja: Saieta nama “Lugažu muiža”  vadītāja Zane Mīļā

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.