09.09.2019
Šogad jauns “Lugažu “beach” karalis”

Zinību dienā, 1. septembrī, tika noskaidrots “Lugažu “beach” karalis 2019”. Kā ierasts pasākums netika plaši reklamēts, saziņai izvēloties WhatsApp izveidoto “miesta grupu”, jo vēlamies noskaidrot tieši stiprāko Valkas pagasta smilšu laukumu volejbolistu. Izspēles kārtību izplānoja viens no spēcīgākajiem pagasta volejbolistiem un sporta dzīves aktīvistiem Edgars Zalužinskis, paldies viņam par to un paldies no pasākuma dalībniekiem arī Z/S “Kalnpierbes” saimei, par saldējumu karstajā dienā.

 

Savu dalību sacensībās bija pieteikuši 16 dalībnieki, kurus sākotnēji salozēja četrās apakšgrupās, kur katrs spēlētājs izspēlēja spēli pāri ar katru, līdz 15 punktiem. Tālāk, ņemot par pamatu sekmes izspēlēs, tika dalībnieki pārgrupēti, un spēlētas vēl divas izspēļu kārtas.

 

Rezultātā tika noskaidrota katra dalībnieka ieņemtā vieta šajā turnīrā. Šogad stiprākajā grupā par tiesībām izspēlēt “karaļa” spēli, satikās Edgars Zalužinskis, Roberts Teters, Jānis Jermacāns un Harijs Kruška. Pēc grupas spēlēm tika noskaidrots, ka pirmo vietu ir ieguvis Edgars un otrais šajā grupā ir Roberts. Galvenajai cīņai par “karaļa” titulu viņi varēja izvēlēties partneri no pārējiem sacensību dalībniekiem “Pirmo roku” ieguvušais Edgars Zalužinskis par savu pārinieku izvēlējās Jāni Jermacānu, savukārt Roberts Teters nolēma “karaļa spēli” aizvadīt pārī ar Kristeru Kazaku.

 

Skaistā, spraigā cīņā “Lugažu “beach” karaļa 2019” titulu ieguva Edgars Zalužinskis, pierādot, ka nejaušību nav un regulāra spēļu pieredze ir pamatā skaistām uzvarām. Varam teikt, ka karalis ir kritis, lai dzīvo jaunais karalis, jo iepriekšējos gados šo titulu izcīnīja šā gada Edgara finālspēles pārinieks Jānis.

 

Tiekamies Lugažu smilšu volejbola laukumos nākamgad, lai dotu iespēju Edgaram aizstāvēt savu titulu!

 

Informāciju sagatavoja:

Atis Empelis, Valkas pagasta sporta organizators

Lugažu “beach” karalis 2019 (A. Andrējeva-Empele)
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.