30.03.2016
Valkas novada Valkas pagastā uzstādīta jauna “Tele2” 4G interneta bāzes stacija

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka Valkas novada Valkas pagastā ir uzbūvēta jauna ceturtās paaudzes jeb 4G mobilā interneta bāzes stacija, kas nodrošina zibenīgu “Tele2” mobilo internetu un ātru tā savienojumu.

 

“Valkas iedzīvotāji jau aktīvi lieto zibenīgo “Tele2” 4G tīklu, pieaugot “Tele2” mobilā interneta klientu skaitam un patēriņam. Rūpējoties par augstu pakalpojuma kvalitāti, mēs turpinām paplašināt “Tele2” 4G tīkla pārklājumu Valkā un tās novadā, kā arī citviet Latvijā,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

 

“Pērn ar ļoti augstu investīciju apjomu un profesionālu tīkla plānošanu sasniedzām būtiskas izmaiņas mobilo sakaru nozarē – ar plašāko 4G tīkla pārklājumu pārspējām LMT, vienlaikus nodrošinot mūsu klientiem, kas ir puse Latvijas iedzīvotāju, lieliskus 4G pakalpojumus gandrīz visā valsts teritorijā! Kā tehnoloģiju līderis mēs šogad turpinām investēt, paplašinot 4G tīklu un attīstot superātrās 4G+ un 4G++ tehnoloģijas. Jau šobrīd “Tele2” 4G+ tīkls ir pieejams 19 Latvijas pilsētās, un šis skaits pieaugs,” piebilst L.Krūmiņa.

 

“Tele2” 4G internetu var lietot telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā. Pārliecināties, vai telefons, planšetdators, modems vai rūteris, kā arī SIM karte atbalsta 4G, var “Tele2” mājas lapā: www.tele2.lv/4G. Ikviens “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klients “Tele2” klientu apkalpošanas centrā bez maksas var apmainīt savu SIM karti pret 4G SIM karti.

 

“Tele2” ir Baltijā modernākais  mobilo sakaru tīkls, kas nodrošina “Tele2” klientiem – pusei Latvijas iedzīvotāju – 4G, 4G+ un 4G++ interneta pakalpojumus un “HD Voice” tehnoloģiju izcilai skaņas kvalitātei sarunas laikā. “Tele2” ir arī vienīgais operators, kas piedāvā tarifu plānus, ar kuriem mobilo internetu var lietot visās Baltijas valstīs, vienlaikus parūpējoties par drošu interneta izmaksu kontroli, interneta patēriņa atspoguļojumu reālā laikā (https://dati.tele2.lv) un papildu iegādātā, bet neiztērētā interneta apjoma pārnešanu uz nākamo mēnesi.

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.