18.01.2017
Florbola klubs Valka jauno gadu iesāk ar uzvaru

FK "Valka"  2017. gadu iesāka ar izbraukuma spēli Kalsnavā.

Spēle 6.janvārī tika aizvadīta Kalsnavā pret florbola kluba "Kalsnava" komandu. Valcēnieši spēli iesāka veiksmīgi izvirzoties vadībā ar 2-0, uz ko kalsnavieši atbildēja ar trijiem vārtu guvumiem. Perioda vidū Kalsnavas spēlētājs G. Rizgis pārkāpa noteikumus , par to saņemot 2 minūšu noraidījumu. Šo vairākumu Valkas florbolistiem izdevās realizēt un izlīdzināt spēles rezultātu 3-3. Tā arī noslēdzās pirmais periods.

Otro periodu veiksmīgi iesāka valcēnieši gūstot vārtus mazākumā. Tupinājumā kalsnavieši guva divus bezatbildes vārtus un otro periodu noslēdza savā labā. Tablo rādīja 5-4 par labu mājniekiem.

Trešo periodu ar vārtu guvumu iesāka FK "Valka" florbolisti izlīdzinot spēles rezultātu. Turpinoties spēlei komandas apmainījās ar vārtu guvumiem un pusotru minūti pirms spēles beigām rezultāts bija 7-7. Kad līdz spēles beigām bija atlicis nedaudz vairāk par minūti kalsnavietis R. Oga nopelnīja 2 minūšu noraidījumu, ko veiksmīgi izmantoja valcēnieši gūstot 8. vārtus un izvirzoties vadībā. Spēles noslēgumā Kalsnavas florbolisti vēl centās atspēlēties nomainot vārtusargu pret sesto laukuma spēlētāju, bet K.Visockim laukuma vidū izdevās pārtvert piespēli un raidīt bumbiņu tukšos vārtos. Veiksmīgu spēli aizvadīja vārtusargs Ivars Laiva , kuram šī bija pirmā spēle šajā sezonā.

FK Kalsnava - FK Valka 7-9 ( 3-3; 2-1; 2-5 )

Metieni:

35 - 34 (15-17; 11-8; 9-9)

Rezultatīvākie:

FK Valka: K. Bošs - 4 (3+1), G. Ozoliņš - 3 (1+2), L. Ščegoļevs - 3 (1+2), M.M. Āboliņš - 2 (1+1), M. Lukovskis - 2 (1+1), K. Visockis - 2 (1+1), R. Līviņš - 1 (1+0)

FK Kalsnava: A. Kaļva - 4 (2+2), S. Kalniņš - 3 (1+2), R. Kalniņš - 1 (1+0), S. Mežāns - 1 (1+0), G. Rizgis - 1 (1+0), M. Dženovskis - 1 (0+1)

Šī gada otrajā spēlē, kas notika 14. janvārī Rencēnos, FK "Valka" florbolisti spēlēja pret Burtnieku novada komandu "Pēdu nav". Sakarā ar to, ka burtniecieši spēles datumu ielika tikai divas nedēļas pirms spēles, uz Rencēniem nācās doties ne pašā optimālakajā sastāvā. Daudzi komandas spēlētāji nevarēja ierasties uz spēli darba, ģimenes apstākļu un veselības dēļ.

Spēli valcēnieši uzsāka uzmanīgi pie pirmajiemem vārtiem tiekot vien perioda vidū, kad Klāvs Bošs sarūgtināja mājnieku vārtusargu. Nedaudz pirms pimā perioda beigām abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem. Dodoties atpūtā rezultāts bija 2-1 par labu Valkas florbolistiem.

Otrā perioda sākumā Klāvs B  trešo reizi sarūgtināja burtnieciešus uz ko mājinieki perioda laikā atbildēja ar tijiem vārtiem. Rezultāts uz tablo pirms 3.perioda vēstīja 4-3 "Pēdu nav" labā.

Trešo periodu atkal veiksmīgāk uzsāka Valkas florbolisti. Klāvs B guva savus 4. vārtus spēlē , kā arī komandai izlīdzinot rezultātu. Uz laukuma turpinājās sīva cīņa , līdz 3 minūtes pirms perioda beigām burtniecieši realizēja vairākumu izvirzoties vadībā.  Spēles 59. minūtē  komandas "Pēdu nav" vārtu priekšā no Gunāra Ozoliņa piespēles veiksmīgi nospēlē Aivars Kristiāns Rullis izlīdzinot rezultātu uz tablo. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar rezultātu 5-5.

Pagarinājumā valcēniešiem pietika ar 44 sekundēm lai gūtu vārtus un uzvarētu spēli. Uzvaras vārtus guva Linards Ščegoļevs, kam asistēja Klāvs B. Šajā spēlē jāuzteic komandas vārtusargs Ivars Laiva, kurš tika galā ar 37 pretinieku metieniem un Klāvs Bošs, kuram 4 vārti un 1 piespēle.

Pēdu nav - FK Valka 5-6 (ET) (1-2; 3-1; 1-2; 0-1)