12.11.2013
Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās

 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Vidzemes Augstskolu organizē apmācību kursu  „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”

 

Lai paaugstinātu topošo uzņēmēju kompetenci, iesaistot apmācībās pēc iespējas lielāku studentu vai citu biznesa ideju autoru skaitu, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra projekta „Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programma” ietvaros Vidzemes reģionā organizē bezmaksas apmācību kursu „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”. Kursu līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds un Eiropas Savienība.

 

Apmācību kursa 2.kārta tiek īstenota 2013.gadā no 19.novembra līdz 6.decembrim Vidzemes Augstskolā (ViA) un Valmieras Biznesa un inovāciju inkubatorā. Kursa ietvaros tiks apmācīti 30 Latvijas augstākās izglītības iestāžu vecāko kursu studenti, kas ir motivēti uzsākt uzņēmējdarbību; potenciālie uzņēmēji, kuriem pietrūkst zināšanu un iemaņas, lai praktiski uzsāktu un attīstītu savu uzņēmējdarbību; jaunie uzņēmēji, kas vēlas paplašināt savas prasmes un stiprināt savu uzņēmumu konkurētspēju, uzņēmējdarbības uzsākšanas finanšu atbalsta instrumentu potenciālie un esošie klienti, kam nepieciešama zināšanu pilnveidošana savas inovatīvas biznesa idejas attīstībai. Intensīvajā apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” ietilpst vairāku dienu teorētiskās apmācības, kā arī pēcapmācību konsultācijas un pirmsinkubācijas pakalpojumi. Dalībnieki kursu laikā iegūs zināšanas un prasmes par biznesa un mārketinga plānu izstrādi, biznesa attīstības scenārijiem, efektīvākajām biznesa analīzes un lēmumu pieņemšanas metodēm, lai spētu sekmīgi piesaistīt investorus un potenciālos klientus. Apmācību kursa dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieku atlase tiks veikta, pamatojoties uz iesniegtajām biznesa idejām. Dalībnieku atlases kritēriji: Biznesa idejas saturs (ideja ir inovatīva; ideja ir tāda, kuru ieviest spētu pats tās autors; idejas ieviešanas rezultātā iespējams iegūt pielietojamu galaproduktu vai pakalpojumu); Motivācija uzņēmējdarbības uzsākšanai. Pieteikties dalībai apmācību kursa „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās” 2.kartā iespējams līdz 2013.gada 14.novembra plkst. 17:00.

 

Iesniedzamie dokumenti: aizpildīta pieteikuma anketa (skatīt vmc.va.lv), CV, motivācijas vēstule, pamatojot gatavību uzsākt uzņēmējdarbību. Dokumentus ar norādi „Pieteikums dalībai apmācību kursā „Kļūsti par uzņēmēju 5 dienās”” jāsūta uz e-pasta adresi: vmc[uz]va[punkts]lv vai jāiesniedz ViA administratoram Cēsu  ielā 4,  vai jānosūta uz adresi: Vidzemes Augstskola Cēsu iela 4, Valmiera, LV- 4201. Papildu informācija: Zane Bērziņa, tālr. 64207227, 28374150, e-pasts zane[punkts]berzina[uz]va[punkts]lv; vmc.va.lv.

 

5_dienas_progr_otra_karta

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.