09.07.2014
Ērģemes un Turnas draudzības spēle futbolā

Piektdien, 11. jūlijā plkst. 19:00, Ērģemē (pamatskolas sporta laukumā) notiks ikgadējā Ērģemes un Turnas komandu draudzības spēle futbolā. Šis jau būs trešais gads, kad sportiskā atmosfērā tiekas šo divu Ērģemes pagasta lielāko apdzīvoto vietu esošie un bijušie iedzīvotāji.

Šīs vasaras pirmā spēle notika 20. jūnijā Turnā. Lai gan spēles sākumā pielijušā laukumā komfortablāk jutās mājnieki, kuri jau 7. minūtē atklāja rezultātu, turpinājumā teritoriālo pārsvaru ieguva viesi, vispirms izlīdzinot rezultātu un drīz pēc tam jau izvirzoties vadībā. Spēles turpinājumā veiksmīgāk uzbrukumā darbojās Ērģemes komanda, kura līdz pat 2. puslaika beigām atradās drošā vadībā ar 2 vārtu pārsvaru, bet turnaviešiem izdevās atspēlēt divu vārtu deficītu un spēle beidzās ar neizšķirtu 5:5. Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Mārcis Miķelsons (Turna) un Niklāvs Krievāns (Ērģeme).