30.07.2013
Noskaidros pludmales volejbola „dūžus”

Sestdien, 3.augustā, no plkst.9.00 Valkas novada Ērģemes pagastā, volejbola laukumos pie DUS „Tīne” jau septīto gadu tiks noskaidroti pludmales volejbola turnīra „Ērģemes dūzis 2013” titula ieguvēji. No plkst.09:00 – 14:00 notiks apakšgrupu turnīrs, pamatturnīrs sāksies ap plkst.14.00, bet finālspēle – ap plkst.19.00.

Turnīrā var piedalīties pilnīgi visi pludmales volejbola interesenti bez vecuma un profesionalitātes līmeņa ierobežojumiem. Pieteikšanās sacensībām notiek līdz 1.augustam, pieteikumus sūtot uz e-pastu: marcis[punkts]krams[uz]gmail[punkts]com. Dalības maksa ir 6,- LVL (samaksājot līdz 1.augustam) vai 10,- LVL, maksājot sacensību dienā.

 

Turnīru „Ērģemes Dūzis 2013" organizē un vada Mārcis Krams, atbalsta Valkas novada Ērģemes pagasta pārvalde. Izspēles sistēma tiks paziņota sacensību dienā uz vietas un tā tiks izvēlēta atkarībā no komandu skaita. Tiks apbalvoti pirmo trīs vietu ieguvēji.


Pludmales volejbola turnīra "Ērģemes dūzis 2013" NOLIKUMS

„Apmēram pirms 10 gadiem Ērģemē tika izveidots pirmais smilšu volejbola laukums. Arvien vairāk vietējie jaunieši vakarus sāka pavadīt, spēlējot volejbolu. Ar katru gadu auga meistarības līmenis, iesaistījās arvien vairāk jauniešu un sāka veidoties veselīga konkurence. Katrs vakars bija kā turnīrs, un uzvarētāji sevi sāka dēvēt par „dūžiem”. Tā arī radās ideja katru gadu augustā organizēt turnīru, kurā noskaidros, kurš tad ir īstais Gada volejbola „dūzis,”” skaidro turnīra organizatori.

Aicinām ikvienu visas dienas garumā baudīt aizraujošas cīņas laukumos un piedalīties dažādos konkursos līdzjutējiem!

 

Papildus informācija

Volejbola turnīra organizators

Mārcis Krams, 26449270 http://www.draugiem.lv/ergemesduzis

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.