29.07.2013
Noslēdzies pludmales volejbola čempionāts „Ērģeme beach 2013”

Sestdien, 27.jūlijā, Ērģemē noslēdzās pludmales volejbola čempionāts „Ērģeme Beach 2013”. Pavisam tika aizvadīti 9 posmi, no kuriem kopvērtējumā tika vērtēti 6 labākie. Čempionāts notika divās grupās – Tautas un Meistaru, Tautas grupā par uzvaru cīnījās 9 komandas, bet Meistaru grupā – 12.

Par Tautas grupas čempioniem kļuva komanda „Veterāni” no Ērģemes (Imants Zvirbulis, Andris Vīlisters), II vietā ierindojās „Miests” no Lugažiem (Ansis Zalužinskis, Kristers Kazaks), bet III vietā – „Sviesc” (Jānis Skrastiņš, Dzintars Teteris). Savukārt Meistaru grupā triumfēja komanda „RJ” no Valkas (Reinis Bukšs, Jānis Jermacāns), II vietu izcīnīja „Ērģeme” (Mārcis Krams, Artis Kazaks), bet III vietu – „PK” no Ērģemes (Jānis Paulītis, Sergejs Kozlovs).

Foto: Laura Kubliņa. No labās - M.Krams, A.Kazaks, J.Jermacāns, R.Bukšs, S.Kozlovs, J.Paulītis

Visiem pludmales volejbola cienītājiem atgādinām, ka jau sestdien, 3.augustā Ērģemē norisināsies jau 7.tradicionālais pludmales volejbola turnīrs '”Ērģemes Dūzis”'. Pieteikšanās līdz 1.augustam, pieteikumus sūtot uz e-pastu marcis[punkts]krams[uz]gmail[punkts]com.

 

Papildus informācija

Mārcis Krams, 26449270

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.