09.07.2014
Uzvar draudzība

Piektdienas vakarā, spītējot lietum, Turnas futbola laukumā draudzības spēlē tikās Turnas un Ērģemes komandas.

Lai gan spēles sākumā, pielijušā laukumā ērtāk jutās mājnieki, kuri jau 7. minūtē guva rezultātu, turpinājumā teritoriālo pārsvaru ieguva viesi, vispirms izlīdzinot rezultātu un drīz pēc tam jau izvirzoties vadībā.

Spēles turpinājumā veiksmīgāk uzbrukumā darbojās Ērģemes komanda, kura līdz pat 2. puslaika beigām atradās drošā vadībā ar  2 vārtu pārsvaru, bet turnaviešiem jau kompensācijas laikā izdevās atspēlēt divu vārtu deficītu un izraut neizšķirtu 5:5.

Par labākajiem spēlētājiem tika atzīti Mārcis Miķelsons (Turna) un Niklāvs Krievāns (Ērģeme). Atbildes spēle 11. jūlijā plkst 19:00, Ērģemes pamatskolas sporta laukumā.