22.07.2013
Valkas novada čempionāts pludmales volejbolā, 1.posma rezultāti un foto

20.jūlijā Ērģemē notika Valkas novada čempionāta pludmales volejbolā 1.posms. Tautas grupā uzvarēja komanda „Udar skorpiona” (Toms Simtiņš un Ingus Švecs), bet meistaru grupā – „VK Valka” (Gints Švecs un Reinis Bukšs). 2.posms norisināsies 11.augustā Lugažos, bet noslēguma posms būs 24.augustā Valkā.


čempionāta 1.posma komandas un rezultāti komandu rezultāti tautas grupā
komandu rezultāti meistaru grupā

Pirmie divi posmi ir slēgtie, paredzēti tikai un vienīgi Valkas novada iedzīvotājiem, savukārt pēdējais, noslēguma posms Valkā ir atklātais, kurā var startēt visi spēlēt gribētāji. Komandu reģistrācija no 10:00 – 10:30, komandu izloze 10:40, sacensību sākums visos posmos 11:00.

 

Lai veicinātu to, ka sacensībās piedalās vietējie, katrā posmā būs 2 vērtējumi – apbalvos ne tikai 3 labākos visa posma uzvarētājus katrā grupā, bet arī 3 labākās vietējās komandas katrā grupā – Tautas vai Meistaru. Šīs grupas tiek veidotas jau šogad – tautas grupā piesakās komandas, kas savas spējas pludmales volejbolā nevērtē pārāk augstu, un uzskata sevi par iesācējiem šī sporta veida apritē. Meistaru grupā piesakās komandas, kas vēlas mēroties spēkiem ar komandām, kuras ikdienā trenējas un piedalās nopietnos turnīros. Bez tam, lai veicinātu vietējo aktivitāti, konkrētā posma norises vietas iedzīvotāji maksā 50% no dalības maksas.

 

Sacensības organizē un vada Valkas novada dome un volejbola klubs „VK Valka”. Sacensību galvenais tiesnesis: Gints Švecs, sekretāre: Vēsma Selga. Dalības maksa 4,- Ls no komandas. Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: gincis18[uz]inbox[punkts]lv

 

Čempionāta nolikums atrodams www.valka.lv sadaļā „sports” – „rezultāti un nolikumi”.

 

Papildus informācija

Čempionāta galvenais tiesnesis Gints Švecs, 29844083

Valkas novada Pludmales volejbols 2013
Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.