19.12.2014
Aicina baudīt grupas „Sliekšņi un Griesti” koncertu Ziemassvētku noskaņās

Mūziķu grupa „Sliekšņi un Griesti” ar lielu prieku aicina visus savus mīļos klausītājus un ikvienu, kas vēlas baudīt mūziku dvēselei, uz 10 gadu jubilejas koncertu „Daļa no Tevis”, kas notiks Kārķu baznīcā 2014. gada 25. decembrī pulksten 19.00.

 

Aizritējuši jau 10 gadi, kopš tās dienas, kad liktenīgā satikšanās (jebšu pati mūzika, augstāko spēku vadīta) kopā saveda pavisam svešus cilvēkus, mūziķus – komponistu Vilni Punku, dziedātājas Ilzi Luhaeru ( bijusī kārķēniete un Kārķu skolas absolvente) un Ivetu Kokorēviču. Pēc pāris gadiem atkal jaunas tikšanās, un grupai pievienojās vēl trīs lieliski mūziķi – pianists Māris Žagars, basģitārists Edmunds Andersons un perkusionists Ēriks Laake-Červinskis.

 

Šodien šo sešu cilvēku sirdīs skan viena mūzika. Tās ir komponista V. Punkas oriģināldziesmas ar izcilu dzejnieku vārdiem. Dziesmas mēģinājumos tiek mīlestībā izlolotas, un koncertos tās ir gatavas pieskarties ikviena atvērtai sirdij. Šī mūzika ir dziesmu autora Viļņa Punkas dvēseles valoda – tā ir ļoti emocionāla, harmonijām bagāta, garīgi dziļa, un tā liek izpausties dvēseles augstākajiem spēkiem.

 

Jubilejas koncertā skanēs jau iemīļotas melodijas no grupas pirmsākumiem un pēdējo gadu laikā radītās skaistākās kompozīcijas, ziemassvētku noskaņās.

 

„Mēs esam maza daļa no lielā Visuma pasaules telpā, daļa no Dievišķā, daļa no dabas, daļa no mūzikas… ko mīlestībā vēlamies dalīt ar Jums..”

 

 

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.