30.08.2013
Ar skolas somu plecos

Draiskā vasara pagājusi, ar burtnīcām un rakstāmpiederumiem tiek pildītas skolas somas. Varbūt bērniem ir mazliet piemirsies, kā ir, kad par katru darbiņu un nedarbiņu skolotājs dod vērtējumu. Tūlīt klāt būs jaunais mācību gads, un skolotāji atkal liks atzīmes.

 

Tāpēc pēdējā vasaras dienā, 31.augustā plkst.19.00 Kārķu tautas namā nelielā koncertšovā skolēnu žūrijai būs iespēja vērtēt skolotāju un vecāku priekšnesumus. Skanēs dziesmas, mazliet piemirsti skolas dzejoļi, anekdotes un vēl šis tas. Lai iedrošinātu pieaugušos uzstāties „bargās” žūrijas priekšā, vispirms bērnu teātris rādīs ludziņu „Mazā skolotāja”. Aicinām skatītājus būt atsaucīgiem, atbalstīt pasākuma dalībniekus un uztvert visu ar labvēlīgu humoru.

 

Pēc koncerta, plkst.21.00 visus bijušos un esošos skolēnus uz jautru ballīti aicinās muzikants Hārdijs no Valmieras. Savu skolas somu katrs varēs pabeigt kārtot 1.septembrī, lai pirmdien, 2.septembrī dodoties uz skolu, pie tautas nama to varētu salīdzināt ar tematiskajā izstādē izvietotajām retro skolas somām. Visi, kuriem mājās saglabājušās agrāko laiku skolas somas, aicināti tās līdz 1.septembrim nogādāt tautas namā. Varbūt tavējā ir vissenākā? Lai skolas soma pilna ar labiem darbiem  jaunajā mācību gadā! Kārķu tautas nama vadītāja Dace Pieče

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.