28.05.2015
Lugažu bibliotēkā mākslinieku domu biedru grupas “Pazarh” gleznu izstāde

Lugažu biliotēkas vadītaja Laimdota Egle informē, ka no 25.maija līdz 25.jūnijam bibliotēkas telpās apskatāma mākslinieku domu biedru grupas “Пазарх” gleznu izstāde. Ir jēgas, līdz kurām ar vārdiem neaizsniegsies.

 

“Пазарх” — tā ir domubiedru grupa no Latvijas, Gruzijas un Krievijas, ko jau daudzus gadus vieno radošums tā visdažādākajās izpausmēs. Kā norāda paši autori — grupas nosaukumam nav nekā kopīga ar vārdiem vai apzīmējumiem.. “Пазарх” — tas ir kaut kas, kas pēc skanējuma vislabāk atspoguļo mūsu darbību un centienus. Mūsu radošās izpausmes ir ļoti dažādas — sākot no gleznām līdz pat koka skulptūrām.  Lugažu bibliotēkas telpās šoreiz apskatāma gleznu izstāde.

 

Līdztekus izstāžu darbībai mākslinieki rada ikonas, baznīcu projektus, interjera priekšmetus un pat bērnu šūpulīšus. Grupas māksliniecisko rokrakstu varētu dēvēt par Bērna realitāti, kura iemūžināta formā. Izstādes ietvaros skatītājs tiek aicināts veidot dialogu ar izstādīto priekšmetu. Grupā darbojas dažādu profesiju pārstāvji, tas ļauj pieskarties Tēmām, kuras pieprasa Notiekošā jēgas vai dziļuma „apjomīgu“ izpratni.

 

Bibliotēkas vadītāja ar lepnumu uzsver: “Ļoti liels prieks, ka izstāde atceļojusi arī pie mums! Izstāde ir ļoti interesanta. Pieeja un radošums, kā mākslas pazinējiem, tā arī tās baudītājiem, būs kā medusmaize, jo katrs apmeklētājs tajā atklās ko jaunu, kas ir ļoti unikāli, veidojot dialogu ar katru gleznu.”

 

Apmeklētāji gaidīti aplūkot izstādi Lugažu bibliotēkas telpās katru darba dienu. Vairāk informācijas: Bibiotēkas vadītāja Laimdota Egle - Tālr. 29156895

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.