21.02.2012
Valkas novada sacensības distanču slēpošanā

Svētdien, 26.februārī plkst.12.00 slēpošanas trasē Valkas pagasta teritorijā, netālu no ģenerāļa Pētera Radziņa dzimtajām mājām un piemiņas akmens sāksies Valkas novada sacensības distanču slēpošanā. Dalībnieku reģistrācija sacensību dienā būs no plkst.11.00 starta vietā. Dalībniekus uz sacensību vietu nogādās autobuss, kas no Valkas pilsētas kultūras nama aties pulksten 11.00.

 

Sacensību programmā – distanču slēpošana brīvā stilā. Ar sacensību nolikumu var iepazīties http://valka.lv/wp-content/uploads/2011/11/Distanču-slēpošana-2012.pdf.Sacensības organizē un vada Valkas novada dome, sadarbībā ar uzaicinātiem tiesnešiem. Sacensības notiks, ja gaisa temperatūra nebūs zemāka par – 15 grādiem.

 

Par sacensību dalībnieku var būt ikviens aktīvās atpūtas cienītājs. Viens dalībnieks var piedalīties vienā, savam vecumam atbilstošā grupā. Dalības maksa Ls 1,- (skolēniem), Ls 2,- (pieaugušajiem). Valkas novada iedzīvotājiem dalība sacensībās – bez maksas. Uzvarētājus katrā grupā apbalvos ar diplomiem, medaļām un balvām.

 

Aicinām aktīvās atpūtas cienītājus un citus interesentus izmantot šo iespēju un doties baudīt skaisto dabu un ziemas priekus!

 

Papildus informācija

Valkas novada domes sporta speciāliste Nadežda Blūma, 29164340

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.