10.07.2012
Valkas pagasta vasaras sporta spēles

Sestdien, 21.jūlijā no plkst.9:00 Valkas pagastā pie Saieta nama „Lugažu muiža” norisināsies ikgadējās pagasta vasaras sporta spēles, kurās aicināti piedalīties visi sportot gribētāji un varētāji un, protams, arī līdzjutēji. Sacensības notiks dažādos sporta veidos un disciplīnās komandām, kā arī individuāli. Aicināta arī jaunā paaudze, organizējot bērnu komandas.

 

Sporta spēļu svinīgā atklāšana un karoga pacelšana būs plkst.10:00, bet sacensības sāksies plkst.10:10. No plkst.11:00 – 13:00 ikvienam interesentam tiks piedāvātas zirgu izjādes. Ap plkst.18:00 – uzvarētāju apbalvošana. Pēc sportiskās daļas, ap plkst.22:00 visi dalībnieki un līdzjutēji aicināti uz sportisku diskotēku DJ demyjan vadībā. Katrai komandai jābūt savam nosaukumam, devīzei un kapteinim. Komandām ieteicams vienots, jautrs un atraktīvs „dress code”, noformējums, forma vai to elementi (labākā vizuāli noformētā komanda saņems noteiktu punktu skaitu pie kopvērtējuma rezultāta). Startējot komandā, tās sastāvā jāpiesaka 3 vīriešu dzimuma pārstāvji un 3 sieviešu dzimuma pārstāves, kā arī 2 rezervisti pa vienam no katra dzimuma. Galvenais tiesnesis būs Māris Koops.

 

Komandām būs iespēja sacensties dažādos – gan nopietnos, gan atraktīvos un jautros sporta veidos: aklais volejbols, iemešana un mešana (šautriņu mešana starp kājām, bumbu mešana un iemešana, frisbijs), priekšmetu pārvietošana, triatlons „zeme, ūdens, gaiss” (kamaniņu sports, makšķerēšana, loka šaušana), tāllēkšana no vietas, kapteiņu cīņa, jautrības un veiklības stafete un virves vilkšana. Savukārt individuāli sacensības notiks šādos sporta veidos – 1 minūtes gulēšana, iešana ar ķekatām, baļķu nešana (vīriešiem), griešanās ap mietiņu, švammes mešana tālumā un Sprīdīša stafete.

 

Visas dienas garumā līdzjutējiem, bērniem un vienkārši garāmgājējiem vai braucējiem būs iespēja piedalīties radošās, saistošās un interesantās darbnīcās, kas saistītas ar sporta lietām un būšanām. Būs arī speciāli ierīkota bildēšanās vieta foto – sporta mīļotājiem.

 

Reģistrācija dalībai sacensībās un nolikums pieejams www.valka.lv, rakstot uz e-pastu valkatn[uz]valka[punkts]lv vai zvanot 26319816 Kristīnei. Sacensības jebkuros laika apstākļos notiks Lugažu muižas parkā.

NOLIKUMS

 

 

 

Papildus informācija

Valkas pagasta Saieta nama „Lugažu muiža” vadītāja Kristīne Ganiņa, 64781373, 29694141

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.