11.02.2013
Diskusija par sabiedriskā transporta risinājumiem Vidzemē

Vidzemes plānošanas reģions kopā ar 12 Eiropas Savienības valstīm īsteno starpreģionu sadarbības programmas Interreg IVC projektu „Pārvietojies zaļi” („Move on Green”).

 

Vārdu savienojums – ilgtspējīga, ekoloģiska un visiem pieejama transporta sistēma lauku reģionos, kuras galvenais virziens ir vides aizsardzības un sabiedriskā transporta jautājumu risināšana reģionos ar zemu iedzīvotāju blīvumu, visskaidrāk raksturo projektu.

 

Lai radītu reālajām vajadzībām pamatotus priekšlikumus, projekta „Pārvietojies zaļi” laikā paredzēts noskaidrot sabiedrības viedokli par iedzīvotāju mobilitātes uzlabošanas risinājumiem Vidzemes reģionā. Tādēļ 15.februārī plkst.13.00 Valkas novada domes zālē (Semināra ielā 9, Valkā) notiks diskusija, kuru vadīs projekta eksperti, SIA „IMINK” pārstāvji – Arnis Lektauers un Ija Niedole.

 

Uz diskusiju aicināti pašvaldību speciālisti, kā arī dažādu profilu nevalstisko organizāciju pārstāvji, piemēram, organizācijas, kas darbojas jauniešu un senioru jomā, tūrismā vai uzņēmējdarbībā vai arī ikviens cits interesents.

Projektu „Pārvietojies zaļi!” līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonda programma „Interreg IVC”.

Papildu informācija:

Lelde Gavare, projektu vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā, mob.: + 371 29266757, e-pasts: lelde[punkts]gavare[uz]vidzeme[punkts]lv .

Priecāsimies par Jūsu dalību!

Rakstam vēl nav pievienoti komentāri.